دانلود آهنگ جدید کشته شدن ۱۲ عضو اخوان المسلمین در قاهره

rahil آهنگ

وزارت کشور مصر اعلام کرد که در جریان تبادل آتش میان نیروهای امنیتی این کشور و نیروهای مسلح ۱۲ “تروریست” از جنبش “حسم” (وابسته به اخوان المسلمین) در قاهره کشته شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، وزارت کشور مصر در بیانیه‌ای اعلام کرد: گروهی از عناصر جنبش “حسم” از  یکی از واحدهای مسکونی در شهر “۶ اکتبر” واقع در استان “جیزه” در غرب قاهره به عنوان مخفیگاهی برای ساخت بمب‌ کنار جاده‌ای استفاده می‌کردند که اقدامات آنها از سوی نیروهای امنیتی تحت نظارت قرار گرفته شد.
در این بیانیه همچنین آمده است: هنگام یورش به آپارتمان، این عناصر تروریستی به سمت نیروهای امنیتی تیراندازی کردند که در جریان این تبادل آتش هفت تن از این تروریست‌ها به هلاکت رسیدند.
وزارت کشور مصر همچنین اعلام کرد: نیروهای امنیتی به آپارتمان دیگری در اداره بخش شرق‌شناسی در شرق قاهره نیز یورش بردند و طبق اطلاعات به دست آمده تعدادی از تروریست‌ها در آن حضور داشتند که در پی آن پنج تن کشته شدند و تفنگ‌ها و مهمات آنها کشف و ضبط شد.
این بیانیه وزارت کشور مصر ساعاتی پس از زخمی شدن ۱۷ تن در جریان انفجار اتوبوس حامل گردشگران در نزدیکی ساختمان یک موزه در نزدیکی اهرام مصر رخ داد. تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است.

شاید دوست داشته باشید: