دانلود آهنگ جدید کرملین امیدوار به برگزاری نشست پوتین – ترامپ در ژاپن

rahil آهنگ

سخنگوی کرملین اعلام کرد: مسکو امیدوار است رؤسای جمهور روسیه و آمریکا با یکدیگر دیدار کننداما هنوز تصمیم نهایی در این باره از سوی واشنگتن اتخاذ نشده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، قرار است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ژاپن در اجلاس جی بیست حضور داشته باشند و در حاشیه آن با یکدیگر دیدار کنند.
دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین اعلام کرد: می‌دانیم که ترامپ از تمایل خود برای این دیدار گفته اما متاسفانه این را هم می‌دانیم که پامپئو، وزیر خارجه آمریکا هیچ پیشنهاد قطعی برای سازماندهی این دیدار در حاشیه نشست گروه بیست در اوساکا نداشت.
وی ادامه داد: این نشست می‌تواند براساس منافع مشترک برگزار شود.
سخنگوی کرملین اضافه کرد: مسکو منتظر ابتکار عمل از سوی واشنگتن درباره دیدار پوتین و ترامپ است اما هنوز پیشنهادی از سوی آمریکا داده نشده است.
پسکوف اضافه کرد: دشوار است که درباره چشم انداز روابط روسیه و آمریکا با توجه به کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری پیشرو در آمریکا صحبت کرد.
همچنین یوری اوشاکوف مشاور کرملین اعلام کرد: اگر ترامپ و پوتین با یکدیگر دیدار کنند، این دیدار برای همه خوب است. مذاکرات بازیگران مهمی مانند روسیه و آمریکا در فضایی آرام می‌تواند به نفع همه باشد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید حریری: اهانت به هر کشور عربی اهانت به لبنان است

نخست وزیر لبنان با اشاره به اینکه بیروت از موضعگیری‌های خود در حمایت از کشورهای دوست دست نخواهد کشید، تاکید […]

دانلود آهنگ جدید کاهش ۳۰ درصدی ازدواج در کشور

رئیس اداره سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: در ۸ سال گذشته ازدواج در کشور ۳۰ درصد کاهش […]