دانلود آهنگ جدید کار خیریه باشگاه اسپارتاک روسیه برای نوجوان کربلایی

rahil آهنگ

خبرگزاری ریانووستی روسیه نوشت صندوق خیریه کودکان تیم فوتبال اسپارتاک مسکو اعلام کرد تمامی هزینه‌های پروتز پای قاسم الکاظمی، قهرمان عکس برنده مسابقه عکاسی آندره استنین روسیه را پرداخت می‌کند.
به گزارش ورزشی، کارشناسان ارشد مرکز جراحی پزشکی کودکان ویشنفسکی مسکو پس از معاینه پای قاسم الکاظمی در سفر اخیرش به روسیه که با دعوت تیم اسپارتاک صورت گرفت برنامه درمانی او را تعیین کردند. با ارزیابی مثبت آنها نصب پای مصنوعی این نوجوان 13 ساله اهل کربلای عراق در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود. قرار است قاسم الکاظمی ماه ژوئن برای آغاز مراحل درمانی دوباره به روسیه سفر کند.
رئیس صندوق کودکان تیم فوتبال اسپارتاک مسکو نیز در این رابطه گفت: کارهای خوب در ورزش هیچ مرزی ندارند. صندوق تازه تاسیس ما کمک‌های لازم به کودکان را از هر منطقه‌ای خواهد کرد. ما امکان کمک به قاسم الکاظمی را داریم و تمام هزینه‌های جراحی پای او را می‌پردازیم. پزشکان نیز پیش‌بینی مثبتی درباره این عمل داشتند. اطمینان داریم این رویداد می‌تواند برای بسیاری از خانواده‌ها در جهان به یک انگیزه تبدیل شود. افرادی نزدیک ما هستند که تمایل به کمک دارند و برای پایدار ماندن نباید از هیچ چیز ترسید.

قاسم الکاظمی که در جریان انفجار یک مین در اطراف کربلا یک پایش را دست داده بود، علاقه زیادی به فوتبال دارد. تصویر او هنگام بازی فوتبال با در دست‌داشتن عصا توانست جایزه مسابقه مشهور عکاسی روسیه را ببرد. این نوجوان عراقی 2 هفته قبل نیز با دعوت تیم فوتبال اسپارتاک مسکو به روسیه سفر کرد و پیش از آغاز بازی این تیم در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر این کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

شاید دوست داشته باشید: