دانلود آهنگ جدید پیشنهاد چرب مالک شهرخودرو برای ماندن یحیی درمشهد

rahil آهنگ

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پایان همکاری یحیی گل‌محمدی و باشگاه پدیده شهرخودرو به گوش می‌رسد و در این باره گفته می‌شود که گل‌محمدی در آستانه پذیرفتن هدایت تیم امید کشورمان است.
به گزارش ورزشی، در همین رابطه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران شب گذشته در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که با گل‌محمدی برای هدایت تیم امید به توافقات نسبی رسیدند، اما از طرف  دیگر فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهرخودرو به دنبال ادامه همکاری با گل‌محمدی در این تیم مشهدی است.
بعد از پیروزی پدیده شهرخودرو مقابل ماشین‌سازی و احتمال آسیایی شدن این تیم حمیداوی جلسه‌ای را با مربیان و بازیکنان در هتل محل اقامت در تبریز برگزار کرد که این جلسه در ساعت 1:30 بامداد دو روز گذشته انجام شد. در این جلسه حمیداوی خطاب به حاضرین اعلام کرد که حامل خبر خوشی است و آن اینکه قرارداد گل‌محمدی تا دو سال دیگر تمدید خواهد شد و حتی صحبت از این به میان آمد که بر سر جزئیات هم توافقاتی به دست آمده است، اما گل‌محمدی از مسئولان باشگاه خواست تا در این باره چند روزی صبر کنند.

از طرف دیگر بعد از اینکه بازیکنان و مربیان پدیده شهرخودرو روز گذشته از تبریز عازم مشهد شدند اما گل‌محمدی حاضر به رفتن به مشهد نشد و به تهران برگشت. در این باره گفته می‌شود گل‌محمدی ساعت 19 شب گذشته با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان برای هدایت تیم امید جلسه‌ای برگزار کرده و در این جلسه توافقات کلی هم به دست آمده است، اما گل‌محمدی از تاج زمان خواسته تا بیشتر فکر کند. این اتفاقات در حالی رخ داده که باشگاه پدیده شهرخودرو برای هدایت این تیم در فصل آینده فعلاً گزینه ای جزء گل‌محمدی ندارد و طبق اخبار دریافتی پیشنهاد مالی خوبی هم از سوی این باشگاه به گل‌محمدی ارائه شده است که این رقم خیلی بالاتر از پولی است که به گل‌محمدی برای هدایت تیم امید پیشنهاد شده است. رقمی که از سوی مالک پدیده شهرخودرو به گل‌محمدی پیشنهاد شده حتی می‌تواند او را جزو مربیان گرانقیمت لیگ برتر قرار دهد و گل‌محمدی به  همین دلیل از هر دو طرف زمان خواسته تا بیشتر فکر کند.
پیشنهادات به گل‌محمدی اما طرح‌های از سوی پدیده شهرخودرو و تیم امید نیست بلکه یکی دو تیم متمول لیگ برتر هم خواهان به خدمت گرفتن مربی شده‌اند. مسئولان پدیده شهرخودرو با وجود اینکه گزینه‌ای جزء گل‌محمدی ندارند اما شاید در صورت ادامه مذاکرات او با تیم امید راه‌های دیگری را برای ادامه روند خوب خود در لیگ که گذشت باشند.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید یک کشته و ۶۰ زخمی در سانحه اتوبوس در آلمان

بنابر اعلام پلیس آلمان، ­بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس روز یکشنبه در نزدیکی لایپزیگ واقع در شرق آلمان، دستکم […]

دانلود آهنگ جدید مرگ یک جوان بر اثر صاعقه

بخشدار دیشموک شهرستان کهگیلویه از جان باختن یک جوان بر اثر صاعقه در این بخش خبرداد. به گزارش ایسنا، صفا […]

دانلود آهنگ جدید پسر عاشق پیشه با بنزین معشوقه‌اش را آتش زد

پسر مرد صراف، وقتی از سوی خانواده و دختر مورد علاقه‌اش طرد شد تصمیم به خودکشی گرفت، اما در این […]