دانلود آهنگ جدید منچسترسیتی 6-0 واتفورد؛ سه گانه پپ درانگلیس

rahil آهنگ

تیم فوتبال منچسترسیتی توانست عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس را به دست بیاورد.
به گزارش ورزشی، در دیدار نهایی جام حذفی انگلیس دو تیم منچسترسیتی و واتفورد برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۶ بر صفر سیتی به پایان رسید تا منچسترسیتی بعد از قهرمانی در جام اتحادیه و لیگ برتر انگلیس قهرمانی در جام حذفی را نیز کسب کند و به اصلاح سه گانه داخلی انگلیس را کسب کند.داوید سیلوا، رحیم استرلینگ ۳ بار، گابریل ژسوس و کوین دی بروین برای سیتیزن‌ها گلزنی کردند تا سیتی به اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که هر ۳ جام داخلی را کسب می‌کند.

شرح گل‌هامنچسترسیتی ۱-۰ واتفورد؛ داوید سیلوا (۲۶): برناردو در میانه میدان توپ را از مالکیت دوکوره خارج کرد و سپس استرلینگ با ضربه سر توپ را درون محوطه جریمه به داوید سیلوا رساند تا او با فرار از تله آفساید، با یک شوت زمینی و پای چپ توپ را وارد دروازه کند.
منچسترسیتی ۲-۰ واتفورد؛ ژسوس (۳۸): پس از ارسال برناردو سیلوا، گومز برای قطع توپ از دروازه خارج شد، ولی ژسوس با اثر گذاری خود در تیر دوم توپ را به استرلینگ رساند تا این بازیکن از دهانه دروازه کار راحتی برای گلزنی داشته باشد.
منچسترسیتی ۳-۰ واتفورد؛ دی بروین (۶۱): در یک ضد حمله پس از خروج گومز از دروازه برای مسدود کردن راه ژسوس، این مهاجم برزیلی توپ را به دی بروین پاس داد تا این هافبک بلژیکی پس از یک سر توپ زیبا و محو کردن یار حریف، توپ را به دروازه خالی حریف بفرستد.
منچسترسیتی ۴-۰ واتفورد؛ ژسوس (۶۹): دی بروین تحت فشار مدافعان حریف، ژسوس را در فضای خالی پیدا کرد. این مهاجم برزیلی در مصافی تک به تک با گومز، با یک ضربه فنی پای راست گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.
منچسترسیتی ۵-۰ واتفورد؛ استرلینگ (۸۱): برناردو سیلوا توپ را در تیر دورتر به استرلینگ رساند و او با ضربه‌ای محکم توپ را به سقف دروازه چسباند.
منچسترسیتی ۶-۰ واتفورد؛ استرلینگ (۸۷): برناردو سیلوا توپ را به جناح راست منتقل کرد و سپس ارسال کم ارتفاع دی بروین، در دهانه دروازه توسط استرلینگ به سوی دروازه تغییر مسیر داد تا ششمین گل از راه برسد.

شاید دوست داشته باشید: