دانلود آهنگ جدید لغو سیاسی بازی ذوب‌آهن و النصرعربستان در کربلا

rahil آهنگ

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن ایران و النصر عربستان که قرار بود در شهر کربلا برگزار شود، با برخی شلوغ کاری های یک جریان سیاسی ضد شیعه لغو شد.
به گزارش ورزشی و به نقل از باشگاه ذوب آهن دیدار این تیم با النصر عربستان که قرار بود فرداشب (سه شنبه) در ورزشگاه کربلا برگزار شود لغو شد. AFC در نامه‌ای اعلام کرده است که این دیدار نباید برگزار شود. هنوز روزی برای برگزاری بازی مشخص نشده است اما این بازی باید ظرف شش روز آینده حتما برگزار شود تا تقویم مسابقات تکمیل و حریفان دور حذفی مشخص شوند.
گفته می شود گزارش ناظر بازی مبنی بر عدم فراهم بودن شرایط برگزاری این مسابقه بدلیل برخی شیطنت های سیاسی و تهدیدهای احتمالی به برهم خوردن نظم مسابقه، ای اف سی را مجاب کرد که بازی را لغو نماید. بازی هفته گذشته ذوب آهن مقابل الزوراء عراق در همین ورزشگاه به جنجال کشیده شده بود و عده زیادی از اوباش عراقی به زمین مسابقه هجوم بردند و برخی بازیکنان ذوب آهن را مصدوم کردند. آن بازی در نهایت با تساوی دو تیم و حتمی شدن صعود ذوب آهن همراه شد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید آخرین وضعیت استیضاح ترامپ از زبان نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه گفته هر گونه اقدام برای استیضاح رئیس‌جمهور این کشور در حال حاضر ناپخته است. به […]

دانلود آهنگ جدید ملت دشمنان‌را در‌جنگ‌اقتصادی پشیمان می‌کند

رئیس جمهور گفت: دشمنان فشار می‌آورند تا ما را از عزت و استقلال خود پشیمان کنند اما بار دیگر ملت […]

دانلود آهنگ جدید تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه

شرکت ملی نفتکش ایران درخصوص اظهارات مطرح شده در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد، درخصوص ارتباط […]