دانلود آهنگ جدید قطر: دعوت‌نامه‌ای برای حضور در نشست‌های فوق‌العاده مکه دریافت نکرده‌ایم

rahil آهنگ

دوحه اعلام کرد، هیچ‌گونه دعوت‌نامه‌ای برای حضور در دو نشست فوق‌العاده کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و کشورهای عضو اتحادیه عرب که قرار است در تاریخ ۳۰ مه جاری در مکه برگزار شود، دریافت نکرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت المنار، دفتر اطلاع‌رسانی وزارت خارجه قطر امروز (دوشنبه) به نقل از سلطان بن سعد المریخی، وزیر مشاور این کشور در امور خارجه اعلام کرد، دوحه همچنان از جمع همسایگان خود در منطقه خلیج فارس کنار گذاشته شده و تا این لحظه دعوت‌نامه‌ای برای حضور در دو نشست فوق‌العاده مکه دریافت نکرده است.
المریخی در سخنرانی که در حاشیه مراسم انتشار گزارش سالانه صندوق توسعه قطر برای سال ۲۰۱۸ داشت، از عادل الجبیر، همتای عربستانی خود که بار دیگر دوحه را به اهانت به اعضای شورای همکاری خلیج فارس و دخالت در امور داخلی ریاض و حمایت از افراط‌گرایی متهم کرده بود، انتقاد کرد.
وزیر مشاور قطر در امور خارجه این کشور در ادامه اظهارات همتای عربستانی خود را سخنان بی‌ارزشی خواند که در هر دیدار یا کنفرانس مطبوعاتی از زمان آغاز تحریم آن را تکرار می‌کند و دلیلی هم برای آن ارائه نمی‌دهد.
این مسؤول قطری تاکید کرد: با دوری کشورهای منطقه از رویکردهای بچه‌گانه امکان حل همه مشکلات منطقه‌ای فراهم خواهد شد.
او در ادامه با اشاره به تنش موجود در خلیج فارس میان آمریکا و ایران و اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه واشنگتن به دنبال جنگ نیست، گفت: دوحه معتقد است ایران به دنبال جنگ یا بی‌ثباتی منطقه نیست.
در پی تحولات اخیر منطقه و هدف قرار گرفتن دو ایستگاه پمپاژ نفت در عربستان و حمله به چهار نفتکش در سواحل امارات، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان شنبه از رهبران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و کشورهای عربی برای حضور در دو نشست فوق‌العاده در مکه دعوت کرد.
این پیشنهاد مورد استقبال برخی کشورهای عربی از جمله بحرین، امارات، سودان، موریتانی و جیبوتی و نیز دولت مستعفی یمن قرار گرفت.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ملت دشمنان‌را در‌جنگ‌اقتصادی پشیمان می‌کند

رئیس جمهور گفت: دشمنان فشار می‌آورند تا ما را از عزت و استقلال خود پشیمان کنند اما بار دیگر ملت […]

دانلود آهنگ جدید تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه

شرکت ملی نفتکش ایران درخصوص اظهارات مطرح شده در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد، درخصوص ارتباط […]

دانلود آهنگ جدید ریختن میلک شیک روی لباس دیپلمات انگلیسی

            گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز « با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.   ریختن میلک شیک روی لباس دیپلمات […]