دانلود آهنگ جدید فریرا:بیرانوند عالی است، نمی‌دانم چطور پرسپولیس حذف شد؟

rahil آهنگ

سرمربی السد در پایان مسابقه به تمجید از عملکرد علیرضا بیرانوند در نشست خبری پرداخت.
به گزارش ورزشی، اسوالدو فریرا، سرمربی تیم السد در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر پرسپولیس با انتقاد از مکان برگزاری نشست خبری اظهار کرد: پیش از هر چیز برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم. به بازیکنان خودم هم به خاطر عملکردشان با اینکه روزه بودند تبریک می‌گویم. وقتی یک بازی را می‌بازید، توضیح دادنش سخت است. ما از ابتدا تا انتها فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم. پرسپولیس صاحب یک دروازه بان فوق العاده است. سال قبل را یادتان هست که او با یک واکنش عالی پرسپولیس را به فینال برد. آن‌ها در این بازی از فرصت‌های خود استفاده می‌کردند. این فصل برای السد خیلی سخت بود. ما ۳ روز پیش بازی کردیم و فرصتی باری آماده سازی برای این بازی نداشتیم. من امیدوارم در گروه اول شویم.
او افزود: ما در تمام طول مرحله مقدماتی، بازی‌های خوبی انجام دادیم. گل اول بازی روی یک ضربه عالی از ترابی به ثمر رسید. من از شکست خوشحال نیستم، اما از عملکرد بازیکنانم در این فصل راضی هستم. او خطاب به یک خبرنگار قطری گفت: من خوشحال نیستم، چون بازی را باختیم اما عصبانی نیستم، چون عملکرد خوبی داشتیم. این دو احساس متفاوت است. فرصت گلزنی داشتیم. ناراحتم، اما عصبانی نیستم. اگر باری بدی انجام بدهیم و ببازیم هم نارحت می‌شوم و هم عصبانی.
فریرا در مورد ژاوی هم اظهار کرد: او یکی از بهترین بازیکنان دنیا هم در سطح باشگاهی و هم در سطح ملی است. مهم‌تر از عناوینی که به دست آورده است، شخصیت او است. او الگوی خوبی برای بازیکنان جوان است. او از سال آینده به عنوان مربی مشغول به کار می‌شود و من امیدوارم او مانند دوران بازیگری‌اش در مربی گری هم موفق باشد.زمانی که من به السد آمدم ورزشگاه خالی بودم، اما در روز‌های پایانی حضور من در تیم السد، هوادارانی را می‌دیدیم که به ورزشگاه می‌آمدند. امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.
فریرا در مورد مصاف‌های تیمش با پرسپولیس هم گفت: این فوتبال است. ما ۱۰ امتیاز داریم، ولی آن‌ها الان شانسی برای صعود ندارند. سال قبل آن‌ها ما را بردند و به فینال صعود کردند. من بازی‌های این فصل را ندیدیم و نمی‌توانم در مورد صعود نکردن شان توضیح بدهم. پرسپولیس شایستگی‌اش بیشتر از این است. من به تیم پرسپولیس بابت قهرمانی در لیگ ایران تبریک می‌گویم.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید افزایش ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی

ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی با اعلام پذیرش جدید در چند دانشگاه علوم پزشکی افزایش یافت. به […]

دانلود آهنگ جدید چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم کنند؟

  گزارش کامل گزیده‌خبرهای « جوان» را بخوانید. ما و خرمشهرهایی که باید آزاد شوند…     چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم […]

دانلود آهنگ جدید نخست‌وزیر انگلیس استعفا کرد

ترزا می‌با تاکید بر اینکه در مورد مساله بریگزیت موضعی درست داشته از پست نخست وزیری انگلیس استعفا کرد.به گزارش […]