دانلود آهنگ جدید عربستان: اوپک برعرضه نفت بیشتر اتفاق نظر دارد

rahil آهنگ

خالد فالح وزیر انرژی عربستان روز دوشنبه ادعا کرد: کشورهای عضو اوپک و تولیدکنندگان نفت غیراوپک برای عرضه نفت بیشتر از ذخایر نفتی خود در نیمه دوم سال 2019 اتفاق نظر دارند.
به گزارش «» به نقل از ایرنا، فالح در کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست کمیته نظارتی مشترک وزیران اوپک و غیر اوپک در جده گفت: کشورهای عضو اوپک و غیر اوپک درباره کاهش تدریجی ذخایر نفتی اتفاق نظر دارند. در عین حال، عربستان نیز آماده است که نیازهای بازار نفت را تامین کند.
وی افزود: احتمال تمدید محدودیت های تولید نفت که اعضای اوپک و غیر اوپک بر سر آن به توافق رسیدند، تا نیمه دوم سال 2019، بحث اصلی نشست کمیته وزیران اوپک و غیر اوپک بود.
فالح تصریح کرد: آنچه ما در نیمه دوم سال در پی آن هستیم، حفظ مدیریت تولید برای کاهش تدریجی سطح ذخایر نفتی و رساندن آنها به میانگین معمول است.
سازمان اوپک و متحدان غیرعضو آن مانند روسیه در پایان سال 2018 توافق کرده‌اند از آغاز ژانویه سال 2019 صادرات نفت را به مدت 6ماه به میزان روزانه 1.2 میلیون بشکه کاهش دهند.این اقدام اوپک در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از افت قیمت نفت در بازارهای جهانی بود.
الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه نیز در جمع خبرنگاران گفت: گزینه‌های مختلفی برای تنظیم تولیدات نفت وجود دارد، افزایش تولید در شش ماهه دوم سال از این جمله است.
سهیل المزروعی وزیر انرژی امارات متحده عربی نیز روز گذشته (یکشنبه) اظهار کرده بود که کار ما هنوز تکمیل نشده است و ما همچنان شاهد رشد سطح ذخایر نفت هستیم. اگر نیازی برای جبران کمبود عرضه در بازار وجود داشته باشد، اقدامات لازم را بررسی خواهیم کردیم اما ما چنین چیزی مشاهده نمی کنیم

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]