دانلود آهنگ جدید طرح انگلیس برای خروج از اتحادیه‌اروپا به تعویق افتاد

rahil آهنگ

طرح جدید دولت ترزا می برای خروج از اتحادیه اروپا که قرار بود هفتم ژوئن صورت گیرد، به تعویق افتاد.
به گزارش آناتولی؛ طرح جدید دولت انگلیس درخصوص برگزیت که قرار بود روز 7 ژوئن ارائه و به رای گذاشته شود، به دلیل اختلافات و اعتراضات در داخل حزب حاکم محافظه کار به تعویق افتاد.
مارک اسپنسر از اعضای دولت ترزا می نخست وزیر انگلستان، در سخنانی در مجلس این کشور با اعلام این خبر گفت که تاریخ رای‌گیری جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.
والرین واز از احزاب مخالف دولت نیز با اشاره به اینکه مِی برای استعفا تحت فشار است، اظهار داشت: نخست وزیر بار دیگر منافع سیاسی خود را به منافع ملی ترجیح داده است.
پیشتر ترزا می روز دو روز پیش اعلام کرد که برای چهارمین بار طرح مورد‌نظر دولت برای خروج کشورش از اتحادیه اروپا را با تغییرات و طرح جدید در مجلس عوام به رای خواهد گذاشت.
در طرح جدید نگرانی‌های مخالفان درباره حقوق کارگران، توافقات تجاری، اتحادیه گمرکی اروپا و مسائل زیست‌محیطی پاسخ‌ می‌دهد. پارلمان همچنین بریتانیا می‌تواند در مورد دومین همه‌پرسی برگزیت رأی‌گیری کند.
گفتنی است مردم بریتانیا 23 ژوئن 2016 طی یک رفراندوم با 52 درصد آرا به خروج کشورشان از اتحادیه اروپا رای مثبت دادند.
پیش از این قرار بود 29 مارس 2019 بریتانیا به طور رسمی از اتحادیه اروپا خارج شود اما پارلمان این کشور لایحه تعویق خروج این کشور از اتحادیه اروپا تا 30 ژوئن را تصویب کرد.
پارلمان بریتانیا نیز توافق برگزیت با اتحادیه اروپا را سه بار رد کرده بود. مجلس انگلستان همچنین لایحه‌ای را تصویب کرده بود که بر اساس آن دولت مجبور است برای دوری از برگزیت بدون توافق، از اتحادیه اروپا درخواست مهلت کند.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید افزایش ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی

ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی با اعلام پذیرش جدید در چند دانشگاه علوم پزشکی افزایش یافت. به […]

دانلود آهنگ جدید چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم کنند؟

  گزارش کامل گزیده‌خبرهای « جوان» را بخوانید. ما و خرمشهرهایی که باید آزاد شوند…     چرا چینی‌ها نمی‌توانند اپل را تحریم […]

دانلود آهنگ جدید نخست‌وزیر انگلیس استعفا کرد

ترزا می‌با تاکید بر اینکه در مورد مساله بریگزیت موضعی درست داشته از پست نخست وزیری انگلیس استعفا کرد.به گزارش […]