دانلود آهنگ جدید شکست ترامپ، اولویت رای‌دهندگان دموکرات و مستقل

rahil آهنگ

نتایج یک نظرسنجی که به تازگی صورت گرفته، نشان می‌دهد که رای‌دهندگان آمریکایی که به حزب دموکرات گرایش دارند، ترجیح می‌دهند به جای نامزدی که درخصوص مسائل مهم سیاسی با آن موافق هستند، به نامزدی رای دهند که شانس بیشتری برای شکست ترامپ دارد.

به گزارش ایسنا، در این نظرسنجی ۶۵ درصد از شرکت‌کنندگان که خود را دارای گرایش دموکرات یا مستقل معرفی کرده‌اند، گفته‌اند که مساله مهم‌تر این است که در انتخابات مقدماتی نامزدی انتخاب شود که بیشترین شانس را برای شکست دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در انتخابات ۲۰۲۰ دارد. ۳۵ درصد از آنان اما اظهار کرده‌اند که ترجیح می‌دهند نامزدی را انتخاب کنند که در مسائل مهم سیاسی با او هم‌عقیده هستند.
به گزارش پایگاه خبری هیل، بر سر این مساله توافق زیادی میان رای‌دهندگان با گرایش دموکرات و مستقل وجود دارد و ۷۰ درصد از زنان و ۶۰ درصد از مردان این گروه اظهار کرده‌اند که پیروزی در این انتخابات برای آنان در اولویت قرار دارد و از هر چیز دیگری مهم‌تر است.
همچنین ۸۰ درصد از افراد بالای ۶۵ سال در این نظرسنجی گفته‌اند، اولویت آنان شکست ترامپ است. آمار این افراد در جمع رای‌دهندگان ۵۰ تا ۶۴ سال به ۷۱ درصد می‌رسد.
۵۶ درصد از شرکت کنندگان ۳۵ تا ۴۹ سال نیز در این نظرسنجی گفته‌اند، شکست ترامپ در اولویت آنان قرار دارد و میزان آن‌ها در جمع افراد زیر ۳۵ سال، به ۵۸ درصد می‌رسد.
این نظرسنجی در روزهای دهم و یازدهم مه صورت گرفته و در جریان آن هزار نفر مورد بررسی قرار گرفته و ۹۵ درصد از آنان گفته‌اند که از پاسخ‌های خود مطمئن هستند.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید کیهان: اگر در این جنگ اقتصادی و رسانه‌ای، خوب درگیر شویم، کار را تمام کرده‌ایم/نقدِ نقد سیدجواد طباطبایی بر رئیس دولت اصلاحات/اقتصاد و اختیاراتی که نقد نشده است

پنجه عدالت دستگاه قضایی بر گلوی مفسدان اقتصادی، وضعیت نامشخص فروش خودرو‌های صفر در نمایندگی‌ها، بیانات رهبر انقلاب در دیدار […]

دانلود آهنگ جدید ظریف: اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد

وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی تأکید کرد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران عملاً با […]

دانلود آهنگ جدید در 6‌سال‌گذشته دست در‌جیب بانک‌مرکزی نبردیم

به گزارش «» به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار با جمعی […]