دانلود آهنگ جدید شرمن خطاب به ترامپ: ایرانی‌ها هرگز با «تو» ملاقات نمی‌کنند/ ظریف: اسکندر و چنگیز نتوانستند، «تو» هم نمی‌توانی/ فرمانده سپاه: شکست ‌دادن آمریکایی‌ها کار آسانی است/ مردم: گنده‌تر از دهانت حرف نزن!

rahil آهنگ

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت انفجاری در منطقه سبز بغداد رخ داد که مقامات اطلاعاتی و امنیتی عراق، علت آن را اصابت یک «راکت کاتیوشا» عنوان کردند. این درحالی است که شماری از سفارت‌خانه‌ها، از جمله دفتر نمایندگی دیپلماتیک آمریکا در این منطقه قرار گرفته است. مطابق با اخباری که در رسانه ها مخابره شد، در نزدیکی سفارت ایالات متحده در بغداد به وقوع پیوسته است.
به گزارش «»؛ این انفجار در حالی رخ داده که طی روزهای اخیر، آمریکایی ها تصمیم گرفتند تعدادی از کارمندان غیرضروری خود در سفارت خانه این کشور در بغداد را به کشورشان بازگردانند، درست چند روز بعد از بازگشت 200 آمریکایی که حضورشان در عراق غیرضروری عنوان شده بود، یکباره انفجاری در نزدیکی سفارتخانه این کشور رخ می دهد و رئیس جمهور آمریکا را وادار به انجام مصاحبه علیه ایران می کند؛ موضوعی که تا اینجای کار می توان گفت، یک سناریوی سوخته است.
«دونالد ترامپ» در واکنش به انفجار در منطقه سبز بغداد در یک پیام توئیتری نوشت: «اگر ایران خواهان درگیری است، این پایان رسمی ایران خواهد بود.» او به جمهوری اسلامی هشدار داده، هرگز بار دیگر ایالات متحده را تهدید نکند. موضوعی که واکنش های گسترده ای را در بین مسئولان ایرانی و حتی آمریکایی داشته و مردم کشورمان نیز به تندی پاسخ آن را در توئیتر داده اند.
پاسخ ترامپ را یک آمریکایی داد؛ ایرانی‌ها با «تو» ملاقات نمی‌کنند
«وندی شرمن» معاون پیشین وزیر خارجه آمریکا و عضو تیم مذاکره کننده هسته ای به توییت تهدیدآمیز ترامپ پاسخ داد. شرمن در توییتی نوشت: تکرار «هرگز تهدید نکنید» سال قبل. شاید فکر می کنی «آتش و خشم» مربوط به رویکرد کره شمالی اینجا درباره ایران جواب می دهد که با تو ملاقات کنند. این گونه اتفاق نمی افتد و قمار کره شمالی هم چندان خوب از آب درنیامد، اینطور نیست؟
ظریف: هرگز یک ایرانی را تهدید نکن
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشور در پاسخ به تهدید ایران از سوی ترامپ، در توییتر نوشت: «تیم B و ترامپ امیدوارند که آنچه را اسکندر، چنگیز و دیگر متجاوزان انجام دادند، به دست بیاورند. ایرانیان در هزاران سال در حال ایستادگی بوده‌اند، در حالی که همه متجاوزان رفته بودند. تروریسم اقتصادی و نسل‌کشی، ایران را متوقف نخواهند کرد. هرگز یک ایرانی را تهدید نکنید. سعی کنید احترام بگذارید؛ جواب می‌دهد!»
«عطاالله مهاجرانی» نیز در این خصوص نوشته است: «ترامپ، اميد سلطنت طلب و مجاهد و هخا و فرشگرد و ققنوس و شمدگ! از پايان ايران در صورت جنگ سخن گفته است. نه پايان نظام جمهورى اسلامى! اما ما ايرانيان پايان ترامپ و تيم منحط B را خواهيم ديد. ترامپ به دليل دانش محدود، فقدان تجربه سياسى و شخصيت روانپريش معنى ايران و پايان را نمي داند.»
«حسین موسویان» هم توئیت کرده که «ایران پادزهر همه توطئه‌ها را فراهم کند. در مقطع فعلی جنگی در کار نیست. جنجال‌های یکی دو هفته گذشته بیشتر جنبه جنگ روانی دارد. ترامپ تشنه گفت‌وگو و مذاکره است.»
فرمانده سپاه: شکست دادن آمریکایی‌ها کار آسانی است
این موضوعات در حالی از سوی ترامپ عنوان می شود که سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ( یکشنبه )در آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده کل و معاونین هماهنگ کننده و فرهنگی سپاه با بیان اینکه امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فرازهای خود قرار دارد و دشمن با شکست های سنگین مواجه شده است، گفت: دشمن در فلسفه سیاسی که همانا غارت ملت ها، اسیر کردن آنها و ایجاد فضای برده داری مدرن و سیطره یکجانبه بر سرنوشت انسان هاست، شکست خورده است.
وی افزود: این فلسفه مولد جنگ ها و مداخلات ظالمانه است و هرگز مولد قدرت نیست، بلکه مولد دشمن است و به تعبیر خود آمریکایی‌ها منجر به ایجاد ریسک در سراسر جهان می شود. امروز سرزمین های اسلامی میدان رشد جوانان مجاهدی است که نبرد با دشمن جزو مطلوبیت های مردانه آنهاست و نگرانی دشمن موجب شده تا منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی‌ها تبدیل شود.
وی با بیان اینکه آمریکایی ها در انفعال قرار گرفته اند و از تهدید لفظی در شکل منفعلانه خود استفاده کردند، گفت: ما با یک دشمن به ظاهر قدرتمند مواجه هستیم؛ اما این دشمن در حال فرسایش است و به عبارتی دچار پوکی استخوان شده و این مسیری است که همه قدرت‌های شیطانی سپری می کنند. به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد شکست پایه‌های این قدرت به ظاهر بزرگ خواهیم بود، چون آنها خسته و ناامید هستند.
فرمانده کل سپاه داشتن یک دشمن بزرگ را برای قدرتمند شدن یک فرصت دانست و اظهار کرد: امروز که دشمن به ما نزدیکتر شده، این فرصت برای سپاه به وجود آمده و قوای سپاه در راهبرد، عملیات و تاکتیک به حرکت درآمده است. دشمنی مانند آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی شود و تا زمانی که دشمنی با این خوی ظالمانه قصد دارد خود را جهانی معرفی کند؛ طبیعی است که در برابر او بایستیم.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما به دنبال جنگ نیستیم، اما از جنگ نمی هراسیم و آماده ایم، خاطرنشان کرد: دشمنان ما هم اراده جنگ ندارند؛ اما تفاوت ما با آنها این است که آنها از جنگ می ترسند و خط حد آنها جایی است که جانشان به خطر بیفتد و شکست دادن دشمنی با این ماهیت آسان است.
واکنش تند ایرانی‌ها به تهدید توئیتری ترامپ
در ادامه واکنش برخی کاربران ایرانی به تهدید «ترامپ» را می خوانید؛

دلیل توییت تهدید امیز ترامپ دلداری به وطن فروشان و سعودی ها در جهت دوشیدن بیشتر بود
تهدید میکنه که هم بیایید سرمیز مذاکره و با من حرف بزنید و اینکه تهدید میکنه که سلاح اتمی نداشته باشید و پیشرفت نکنید. می خواد که پیشرفت ما ایرانیها رو بگیره.
سگی که پارس می کند اما نمی گیرد!
هرگز یک ایرانی را تهدید نکن؛ جمله‌ای بود که محمدجوادظریف در مذاکرات به جان‌کری گفت. دونالد ترامپ تو دلش مونده بود اینو از زبان ظریف خطاب به خودش بشنوه که شنید.
تیم الف و ب نداره؛ آمریکا مستکبر و زورگو و بدعهد هیچ فرقی نداره حالا می خواد ترامپ باشه یا اوباما
حاجی!، موشک های ایران نقطه زنه، خطا تو کارش نیست. ببین کار خودیاتون بوده
موقعی که نصف نقشه جهان ایران بود، آمریکایی وجود نداشت. احتمالا ترامپ با بمب اتم میخواهد ایران را نابود کند!؟! باید افکار جهانی را آگاه کرد که ترامپ به نوعی ایران را با بمب اتم تهدید کرده است چرا رسانه ها از این یاوه گویی ترامپ علیه خود آمریکا استفاده نمی کنند
بزرگترین ارتش دنیا را هم که داشته باشی، باز هم حرف زدن از نابودی ایران بزرگتر از دهانت است.
از جمله هرگز یه ایرانی رو تهدید نکن اسکی رفته
احتمال به قریب به یقیین کار خودشونه تا سیاه بازی کنن تا با ایران وارد جنگ بشن دقیقا قبل از حمله آنها به عراق
اینا تماما جنگ روانیه این چند روز اخیرم صبح که پا میشه میگه ما ممکنه وارد جنگ شیم با ایران شبش قبل خواب توییت می کنه جنگ کجا بود ما دنبال تنش نیستیم. به هر حال اون چه مشخصه جنگ نخواهد شد، مگر این که ترامپ قید چندتا چیزو بخواد بزنه – هژمونیش در منطقه – امنیت اسراییل ـ انتخابات بعدی
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد ـ بیداد ظالمان شما نیز بگذرد / در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت ـ این عوعو سگان شما نیز بگذرد / آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست ـ گرد سم خران شما نیز بگذرد
هرگز ترامپ سعی نکند با امنیت ایران شوخی کند. یک شوخی کوچک ترامپ با ایران ،شاخی بزرگ در شکمش امریکا خواهد زد
ترامپ شب گذشته یک توئیت کرد و یک مصاحبه، در توئیتش ایران را تهدید کرد و در مصاحبه گفت که با ایران وارد جنگ نخواهد شد. بی بی س فارسی ولی ترجیح داد، تیتر خبر اولش از تهدید ترامپ باشد. چند خبر پایین تر هم از قول فرمانده سپاه نوشته است: «به دنبال جنگ نیستیم» شکل دهی به افکارعمومی

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]