دانلود آهنگ جدید سکان تامین اجتماعی را به فرد جامع‌الشرایطی بسپارید

rahil آهنگ

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به مطرح شدن گزینه های ریاست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان یکی از بزرگترین سازمان‌های حمایتی کشور است که جمعیتی ۴۰ میلیونی رو تحت پوشش قرار دارد. هر نوع ضعف مدیریت در این سازمان مانند ناتوانی در تعامل ،عدم تسلط و عدم هم‌افزایی جهت بهره‌برداری از توانایی ‌های دیگر نظام می‌تواند به طور مستقیم بر وضعیت زندگی این ۴۰ میلیون نفر اثر بگذارد.
«سلمان خدادادی» در گفت و گو با صدای ایران، اظهار کرد: تبعات انتخاب مدیر ضعیف برای سازمان تامین اجتماعی نه تنها در بعد اقتصادی، بلکه در معیشت افراد تحت پوشش این سازمان تاثیرگذار است و می تواند از منظر اجتماعی هم پیامدهای منفی به برای جامعه به همراه داشته باشد. بنابراین بی تردید باید سکان مدیریت این سازمان به فردی سپرده شود که به نظر من باید جامع الشرایط ویژگی‌های مدیریتی باشد.
«موهبتی» رئیس سازمان تامین اجتماعی می شود
وی افزود: در این مدت (6 ماه اخیر) به دلیل از دست دادن یکی از مدیران توانای کشور مرحوم دکتر نوربخش و اداره آن به شیوه سرپرستی، امکان مدیریت و برنامه ریزی بلند مدت برای سازمان وجود نداشت. لذا ضروری است جناب آقای شریعتمداری هرچه سریعتر نسبت انتصاب مدیر جدید اقدام کند، زیرا ادامه این روند می‌تواند تبعات نامطلوبی را در اداره این سازمان بزرگ داشته باشد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره مطرح شدن 4 گزینه برای ریاست سازمان تامین اجتماعی که جدی ترین آنها رئیس بیمه سلامت است، تصریح کرد: مطرح شدن «طاهر موهبتی» به عنوان یکی از گزینه‌های مدیریت این سازمان خبر مثبتی است؛ چرا که شناخت ۲۵ ساله من از موهبتی در کنار تجربه طولانی وی از حضور در سازمان تامین اجتماعی که موجب شناخت و دانش وی نسبت به جنس وظایف و تعهدات این سازمان و نیز بدنه آن شده، به نظرم او را گزینه‌ای مناسب برای این مسئولیت می‌سازد .»
خدادادی تاکید کرد: موهبتی فردی تعامل‌گراست که توانایی استفاده و بکارگیری از ظرفیت‌های لازم در جهت پیشبرد اهداف سازمان را دارد. او توانایی مدیریت در بحران‌ها، مقاومت در برابر ناملایمات را داشته و از همه مهمتر در برابر دستگاه‌های نظارتی پاسخگو است؛ بنابرین فکر می کنم موهبتی می‌تواند به نیازهای آن سازمان پاسخ دهد و مدیری جامع الشرایط باشد.

شاید دوست داشته باشید: