دانلود آهنگ جدید سفارت ابوظبی در ایتالیا یهودیان را به مراسم افطار دعوت کرد

rahil آهنگ

اقلیت‌های یهود در ایتالیا در مراسم “افطار دسته جمعی” که سفارت امارات در رم آن را در چارچوب عادی سازی روابط میان ابوظبی و تل‌آویو برگزار کرده بود، شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، روزنامه اماراتی “البیان” گزارش داد، عمر عبید الشامسی، سفیر ابوظبی در ایتالیا مراسم افطاری را با حضور “شخصیت‌های دینی از واتیکان، کلیساهای مسیحی دیگر، مرکز فرهنگی اسلامی و نیز اقلیت‌های یهود” برگزار کرد.
طبق نوشته این روزنامه، این دیدار در چارچوب این انجام شد که امارات سال ۲۰۱۹ را سالی برای “مسامحه و با هدف تقویت ارزش‌های تفاهم و درک متقابل میان مردم با فرهنگ و ادیان مختلف” اعلام کرده است.
نویمی دی سینی، رئیس انجمن اقلیت‌های یهود در ایتالیا نیز در این مراسم حضور داشت.
روزنامه البیان به نقل از دی‌ سینی نوشت: من معتقدم که امشب، شبی مهم است که موفق شدیم همگی‌مان دور یک میز بنشینیم. نشستن بر سر یک میز در شناخت تاریخ، فرهنگ، آداب و رسوم و نیز سنت‌های دیگری نقش به سزایی دارد.
روابط میان ابوظبی و تل‌آویو شاهد تحول بی‌سابقه‌ای در ماه‌های اخیر بوده و از سطح دیدارهای دیپلماتیک محرمانه و علنی دوره‌ای میان دو طرف پافراتر گذاشته و حتی از روابط تجاری و اقتصادی دو طرف نیز عبور کرده و اکنون به سطح عادی‌سازی روابط در فضا و اجرای رزمایش‌های نظامی مشترک رسیده است.
امارات گام‌های بلندی را در روابط رسمی خود با رژیم اشغالگر اسرائیلی برداشته و در مقایسه با دیگر کشورهایی که سعی در عادی‌سازی روابط با اسرائیل دارند و در راس آنها عربستان، بحرین و مصر، گام‌های بیشتری را برداشته است.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید عربستان مدعی شلیک موشک یمن به مکه شد

پس از آنکه سعودی‌ها بار دیگر مدعی شدند، انصارالله با یک موشک مکه را هدف قرار داده، سخنگوی نیرو‌های مسلح […]

دانلود آهنگ جدید اخراج دو خبرنگار شبکه الجزیره در پی انتشار گزارشی درباره هولوکاست

شبکه خبری الجزیره قطر دو خبرنگار خود را به دلیل تولید یک گزارش تصویری با موضوع هولوکاست اخراج کرده و […]