دانلود آهنگ جدید زمینه‌سازی بولتون برای متهم کردن ایران در ماجرای فجیره/ گراهام: حمله به نفتکش‌ها و تأسیسات نفتی کار ایران بوده است

rahil آهنگ

چند روز پیش، قانون‌گذاران آمریکایی و از جمله چند تن از هم حزبی‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از بی‌خبری در مورد این تحولات شکایت و عنوان کرده بودند، خواستار برپایی جلسات توضیحی دولت در مورد این تهدیدات و تصمیمات دولت هستند.
به گزارش «»؛ برخی اعضای دموکرات کنگره نیز گفته اند که مقام‌های ارشد دولت ترامپ باید نشست‌های علنی و همگانی در این مورد برگزار کنند.
«لیندسی گراهام»، سناتور جمهوری‌خواه نیز به تازگی در پاسخ به خبرنگاران گفته بود، همه نمایندگان درباره افزایش نیروهای نظامی امریکا در منطقه برای مقابله با تهدید ایران و جزئیات این موضوع در بی خبری هستند.
با این حال، گراهام در توییت های امروز خود و پس از جلسه با جان بولتون با متهم کردن ایران، از موضع دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در قبال ایران حمایت کرده است.
گراهام نوشته است که بعد از شنیدن توضیحات جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا، درباره تنش با ایران، به این نتیجه رسیده که انفجار لوله‌های نفت و نفت‌کش‌های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس کار ایران بوده است، همین طور تهدیدهایی که به گفته او نسبت به نیروهای آمریکایی در عراق انجام می‌شود.
گراهام نوشته است، اگر تهدید ایران به اتباع و منافع آمریکا ادامه یابد، مقصر جنگ احتمالی ایران است. لیندسی گراهام، از جمله سناتورهای بانفوذی است که دیدگاه‌های تندی نسبت به ایران دارد.
گراهام با انتشار این توییت ها نشان داده که هم فریب تبلیغات دروغ کاخ سفید را خورده و هم روحیه جنگ طلبی دولت آمریکا را به تصویر کشیده است.

به نظر می رسد، این توییت های گراهام، نخستین مرحله رسمی متهم کردن ایران در حوادث فجیره و حمله به تأسیسات نفتی عربستان است. در همین راستا، دور از انتظار نخواهد بود که با توجه به فریب کاری های جان بولتون، جریانی در کنگره زمینه های لازم برای اغفال ترامپ و فشار بر وی جهت درگیری با ایران را فراهم کنند. این در حالی است که ترامپ جدی اعلام کرده خواهان درگیری با ایران نیست و تمایلات جنگ طلبانه را کنترل خواهد کرد.
«روبن گالگو»، عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ادعاهای دولت این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران را رد کرد و گفت: اطلاعات محرمانه ای که وی مشاهده کرده، نشانی از وجود تهدید علیه منافع ایالات متحده ندارد.
این نماینده ایالت آریزونا در مصاحبه با واشنگتن پست، با بیان اینکه روز جمعه اطلاعات طبقه بندی شده ای را دریافت کرده است، افزود: چیزی که من دیدم، مملو از سوءتعبیر بود. این اطلاعات تهدیدی علیه موجودیت ما را نشان نمی دهد. حتی چیزی که نشان می دهد، بیانگر تهدید علیه منافع آمریکا نیست.
این عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا گفت، اطلاعات محرمانه به نحوی دستکاری شده تا در تهدید ایران علیه ایالات متحده و متحدانش اغراق شود. او از قانونگذاران و کاخ سفید خواست تا در رابطه با این اطلاعات با خویشتنداری عمل کنند.
گالگو همچنین خاطرنشان کرد: جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا و تام کاتن سناتور جمهوریخواه ایالت آرکانزاس دو عامل اصلی ایجاد برداشت غلط از این اطلاعات محرمانه هستند. هر دو در رسانه ها و همچنین در جلساتی که پشت درهای بسته برگزار شده، خواستار تندروی در مقابل ایران شده اند.
گالگو روز شنبه در توئیتی با رد ادعاهای کاتن نوشت: من همان اطلاعاتی را دریافت می کنم که کاتن دریافت می کند. او به شدت درباره اوضاع اغراق می کند تا ما را برای جنگ تحریک کند. فریب آن را نخورید.
به نوشته واشنگتن پست، گزارش ها حاکی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از بولتون و مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور به دلیل تشدید تنش ها با ایران ناخرسند است.
 

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید کیهان: اگر در این جنگ اقتصادی و رسانه‌ای، خوب درگیر شویم، کار را تمام کرده‌ایم/نقدِ نقد سیدجواد طباطبایی بر رئیس دولت اصلاحات/اقتصاد و اختیاراتی که نقد نشده است

پنجه عدالت دستگاه قضایی بر گلوی مفسدان اقتصادی، وضعیت نامشخص فروش خودرو‌های صفر در نمایندگی‌ها، بیانات رهبر انقلاب در دیدار […]

دانلود آهنگ جدید ظریف: اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد

وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی تأکید کرد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران عملاً با […]

دانلود آهنگ جدید در 6‌سال‌گذشته دست در‌جیب بانک‌مرکزی نبردیم

به گزارش «» به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار با جمعی […]