دانلود آهنگ جدید زدن وزیر و تهمت زدن به وزرا هیچ نفعی برای کشور ندارد

rahil آهنگ

یوناتن بت کلیا اظهار داشت: ای‌کاش ما یاد می‌گرفتیم که قدران کسانی باشیم که برای ما زحمت می‌کشند و برای رفاه کل جامعه تلاش می‌کنند و به عبارت دیگر همه‌مان از منیت خود جدا شویم و بشویم ما. اگر فکر ما بودن داشته باشیم نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که چه کارهایی برای ما انجام داده اند و کجا بودیم و کجا رسیدیم همه اینها را یکی‌یکی باید برسی کنیم و بعد قضاوت نماییم.
این نماینده مجلس گفت: بعد بگوییم که کدام کار خوب و کدام کار بد بوده است نه اینکه به همه خوبی‌ها چشم‌های خود را ببندیم و گوش‌های خود را پنبه بگذاریم و تنها چیزهای بد را بشنویم.
وی در ادامه گفت: متأسفانه یک جو ناامیدی و بدبینی و عدم دوست داشتن به وجود آمده و سعی می‌کنیم با تخریب همدیگر جایگاه خود را بالا ببریم. و فکر می‌کنیم با ضربه به یکدیگر موفق‌تر خواهیم شد.کل این مسائل باعث شده تا جامعه به مسیر دیگری منحرف شود. دیدید که مردم در سیل چه‌کارهای بزرگی انجام دادند و دست و در دست هم دادند.
وی گفت: اکنون ببینید در مورد شرکت نفت ماقبل از زنگنه چه داشتیم والان چه داریم، از زمان که وی وزیر شده ما چه میزان پیشرفت در عسلویه داشته‌ایم، چندین اسکله راه‌اندازی شده است ما در تمام این سال‌ها با شدیدترین تحریم‌ها روبرو بدویم یک فرد باید در یک وزارت خانه باید چه‌کاری می‌کرد که انجام نداده است؟
این نماینده گفت: ما در مقابل تمام دنیا ایستاده‌ایم و در شرایطی که همه دست‌به‌دست هم می‌دهند تا نفت ما به فروش نرسد ما نفت خود را در بازارها عرضه می‌کنیم و روی پای خود ایستاده‌ایم.
وی گفت: در این شرایط ما بنزین خود را به خودکفایی رساندیم و تمام این اقدامات را با حداقل امکانات کرده‌ایم. به نظر من زنگنه کسی است که از حداقل امکانات حداکثر استفاده را می‌برد و باعث شده است که ما یاد بگیریم از حداقل‌ها حداکثر استفاده را داشته باشیم تا بتوانم روی پای خود بایستم.
زدن وزیر و تهمت زدن به وزرا و استیضاح هیچ نفعی برای کشور ندارد و به نظر من این کارها فقط دستاویزی در دست عده‌ای است تا بتوانند به امیال خود برسند من شخصاً هیچ سؤال و استیضاحی را تا کنون امضا نکرده و نمی‌کنم و اعتقادی به آن نیز ندارم.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]