دانلود آهنگ جدید روند کاهشی دلار، قیمت سکه را پایین کشید/ داد و ستد‌ها در پایین‌ترین سطح چند ماهه

rahil آهنگ

بازار طلا و سکه تهران این روز‌ها در فاز کاهشی به سر می‌برد. روندی که متاثر از افت ارزش دلار و کاهش داد و ستد در بازار داخلی است.به گزارش اقتصادی؛ در معاملات امروز (یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۸) بازار طلا و سکه همانند روز گذشته، شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم. این در حالی است که بازار جهانی فلزات گران بها در تعطیلی پایان هفته به سر می‌برد و بازار داخلی تنها متاثر از نوسانات بازار ارز می‌باشد.  بر اساس این گزارش، برای اطلاع از جدید قیمت‌های بازار طلا و سکه، گفتگویی تلفنی با محمد کشتی آرای عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران داشتیم.
 

محمد کشتی آرای در ابتدا تاکید داشت که امروز بهای جهانی طلا بدون تغییر بود. به گونه‌ای که هر اونس طلا همچنان در سطح ۱۲۸۷ دلار می‌باشد، اما کاهش نرخ ارز از روز گذشته، بازار طلا و سکه را در مسیر کاهشی قرار داده است، هرچند بازار این روز‌ها با کاهش تقاضا و داد و ستد مواجه است.بر این اساس، آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه تهران (لحظه تنظیم این گزارش) به نقل از محمد کشتی آرای عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران به شرح زیر می‌باشد:هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) ۴ میلیون و ۸۳۵ هزار تومان می‌باشد که نسبت به روز گذشته همین موقع، ۱۴۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.
 
هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز با افت ۳۰ هزار تومانی به رقم ۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسیده است. هر نیم سکه بهار آزادی نیز ۲ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان می‌باشد که نسبت به روز قبل، ۶۵ هزار تومان ارزان‌تر شده است. همچنین هر ربع سکه بهار آزادی نیز یک میلیون و ۷۱۰ هزار تومان می‌باشد که نسبت به روز گذشته، ۳۰ هزار تومان عقب نشینی کرده است.به گفته کشتی آرای، هر سکه یک گرمی نیز با ۱۰ هزار تومان کاهش، یک میلیون تومان می‌باشد و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۳۷  هزار و ۲۰۰ تومان ارزشگذاری شده است که نسبت به روز شنیه، حدود ۱۵ هزار تومان ارزان‌تر شده است.همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار که به عنوان مبنا برای محاسبات نرخ گذاری است، یک میلیون و ۸۹۵ هزار تومان تومان قیمت گذاری شد که نسبت به روز قبل، ۴۵ هزار تومان ارزان‌تر شده است.  حباب سکه نیز امروز، ۵۲۰ هزار تومان بود که نسبت به روز شنبه، تغییری نداشته است که نشان از عدم تغییر در میزان داد و ستد در بازار دارد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ترامپ بار دیگر به “اخبار جعلی” تاخت

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر در توئیتی به اخبار جعلی “برنامه‌های سیاسی روز یکشنبه” تاخت و در عین حال، به […]

دانلود آهنگ جدید حریری: اهانت به هر کشور عربی اهانت به لبنان است

نخست وزیر لبنان با اشاره به اینکه بیروت از موضعگیری‌های خود در حمایت از کشورهای دوست دست نخواهد کشید، تاکید […]