دانلود آهنگ جدید دومین گزینه مشترک لیست استقلال و پرسپولیس

rahil آهنگ

با پایان لیگ به صورت غیر رسمی فصل نقل و انتقالات تابستانی آغاز می‌شود و مثل همیشه بیشتر نگاه به سمت استقلال و پرسپولیس دو تیم بزرگ پایتخت است. پیش از این در گزارشی از رضا اسدی هافبک سایپا به عنوان یکی از گزینه‌های مشترک فهرست سرخ آبی‌ها در تابستان سخن به میان آمده بود.
به گزارش ورزشی، حالا دیگر گزینه مشترک فهرست سرخ آبی‌ها شناسایی شده و او کسی جز محمدرضا حسینی هافبک خوش آتیه و باتکنیک ذوب آهن نیست. حسینی بازی خود را از شهرداری نورآباد آغاز کرد و بعد از آن راهی فجر سپاسی شیراز شد و سه سال در این تیم بازی کرد. این بازیکن ۲۹ساله از سال ۲۰۱۵ در ذوب آهن بازی می‌کند. او فصل بسیار خوبی را با ذوبی‌ها پشت سر گذاشت و با پیشنهاد‌های بسیار خوبی مواجه شده است.
پیش از این هافبک ذوبی‌ها در فهرست پرسپولیس قرار گرفت، اما منصوریان اجازه جدایی را به او نداد. از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که حسینی در فهرست باشگاه استقلال هم قرار دارد و به نظر می‌رسد که سرخ آبی‌ها دوئل جذابی هم برای جذب این بازیکن خواهند داشت و باید دید که آیا ذوب آهن اجازه جدایی را به او می‌دهد یا خیر و در صورت جدایی راهی پرسپولیس می‌شود یا استقلال.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید مسعود شجاعی از تراکتورسازی جدا شد

نخستین ترکش ناکامی تراکتورسازی بر پیکر این باشگاه نشست و شجاعی از تراکتورسازی جدا شد. به گزارش ورزشی، مسعود شجاعی، […]

دانلود آهنگ جدید یک کشته و ۶۰ زخمی در سانحه اتوبوس در آلمان

بنابر اعلام پلیس آلمان، ­بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس روز یکشنبه در نزدیکی لایپزیگ واقع در شرق آلمان، دستکم […]

دانلود آهنگ جدید مرگ یک جوان بر اثر صاعقه

بخشدار دیشموک شهرستان کهگیلویه از جان باختن یک جوان بر اثر صاعقه در این بخش خبرداد. به گزارش ایسنا، صفا […]