دانلود آهنگ جدید دولت افزایش حقوق‌ها را اعمال نکرده است

rahil آهنگ

نماینده مردم مهریز و بافت در مجلس از هیأت رئیسه خواست تا نسبت به آنچه تخلف دولت در خصوص عدم افزایش حقوق کارکنان خواند موضع بگیرد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا صباغیان در جلسه‌ی علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به دستگاه دیپلماسی کشور گفت: از موضع گیری خوب شما، دولت و شورای امنیت ملی در قبال خروج آمریکا از برجام تشکر می‌کنم. آمریکا نقض برجام کرد و مجدداً تحریم‌هایی را وضع کرده است. او هم اکنون پیشنهاد مذاکره می‌دهد. تقریباً حالتی پیش آمده است که گویی او طرف مقابل خود را یک بچه و کودک می‌بیند. اگر در شرایط فعلی کسی بخواهد مذاکره کند دست فتحعلی شاه قاجار و صدر اعظم او میرزاآقاخان نوری را از پشت خواهند بست و مردم هرگز او را نخواهند بخشید.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس در خصوص عدم تعهد دولت به افزایش حقوق‌ها گفت: ما در مجلس تصویب کردیم که تا حد ۱۰ درصد افزایش حقوق داشته باشیم ولی دولت آن را اعمال نکرده است چندین میلیون انسان مجلس را بد بین کرده‌اند من از هیأت رئیسه می‌خواهم که در قبال این تخلف دولت موضع بگیرد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید حکم محرومیت زنان جنجالی درلیگ فوتبال صادرشد

کمیته انضباطی رای دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان […]

دانلود آهنگ جدید سیگار خطر سکته‌های مغزی متعدد را افزایش می‌دهد

گروهی از محققان چینی دریافتند استعمال سیگار خطر سکته‌های مغزی متعدد را افزایش می‌دهد. به گزارش ایسنا، محققان چینی بر […]

دانلود آهنگ جدید دانشگاههایی که بهترین عملکرد را در جذب هیئت علمی داشتند

دانشگاه‌هایی که عملکرد خوبی در رعایت تقویم زمانی جذب داشتند در جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و […]