دانلود آهنگ جدید ده‌ها سایت شرط‌بندی فوتبال درایران مسدود شد

rahil آهنگ

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان از شناسایی و معرفی ده‌ها سایت شرط‌بندی و شبکه‌های آن در یک سال گذشته با پیگیری‌های وزیر ورزش و معرفی آن به مراجع ذیربط خبر داد.
به گزارش ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جعفر سمیعی در آستانه استیضاح وزیر ورزش در مجلس، امروز اظهار داشت: با پیگیری‌های مسعود سلطانی‌فر و مجموعه حراست‌های وزارتخانه، فدراسیون فوتبال و پلیس فتا موفق شدیم ده‌ها سایت شرط بندی در داخل کشور را مسدود کنیم. ضمن اینکه مجموعه‌های هرمی و شبکه‌های شرط‌بندی گسترده‌ای در این حوزه بصورت کلاسیک پول‌شویی می‌کردند، به مراجع قضایی معرفی شدند.
مدیرکل حراست وزارت ورزش افزود: یکی از زمینه‌های فعالیت سایت‌های شرط‌بندی تبدیل ریال به ارز دیجیتال بود که پول‌شویی در حوزه مالی، بانکی محسوب می‌شد و خوشبختانه جلوی فعالیت بسیاری از آن‌ها گرفته شد. سمیعی از جوانان و علاقه‌مندان به فوتبال خواست تحت تأثیر و اغوای تبلیغاتی شرکت‌های شرط‌بندی که عمدتاً در فضای مجازی تلگرام و اینستاگرام در داخل و خارج از کشور اداره می‌شوند قرار نگیرند. با تأکیدات وزیر ورزش و جوانان، حراست فدراسیون فوتبال و مرکز حراست وزارتخانه آمادگی دریافت گزارش‌های مردمی مربوط به فعالیت‌های این شبکه‌ها و افراد مرتبط با آن را دارند.

شاید دوست داشته باشید: