دانلود آهنگ جدید دستگیری کلاهبرداران سایت خرید و فروش اینترنتی

rahil آهنگ

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو نفر مرد و یک خانم کلاهبردارحرفه‌ای خبر داد که با شناسایی فروشندگان کالا در سایت‌های خرید و فروش کالا اقدام به کلاهبرداری از آن‌ها می‌کردند.
به گزارش «» به نقل از میزان سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری اظهار داشت: نهم اردیبهشت ماه امسال بود که یک فقره پرونده با موضوع دستگیری مظنون گوشی قاپ به همراه موتورسیکلت سرقتی از طریق کلانتری ۱۵۸ کیانشهر به همراه دو نفر متهم به هویت‌های نوید و سعید (۳۳ ساله) جهت رسیدگی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واصل گردید.
در تحقیقات مقدماتی از نوید و سعید، دستگیرشدگان منکر بزه انتسابی شدند، اما اقدامات ویژه کارآگاهان و بهره گیری از بانک اطلاعات مجرمین نشان داد هر دو دارای سوابق متعدد در زمینه کلاهبرداری می‌باشند لذا با هماهنگی مقام محترم قضایی مخفیگاه متهمین مورد بررسی قرار گرفت که در نتیجه این اقدام، یک دستگاه گوشی تلفن همراه، ۹ جفت کفش، ۲ قبضه سلاح تفنگ بادی، ۳ قبضه تفنگ بادی کمری و یک دستگاه کوادکوپتر کشف و به پایگاه ششم منتقل گردید.
در ادامه تحقیقات، هر دو متهم صراحتاً به کلاهبرداری به شیوه خرید کالا از سایت‌های فروش اینترنتی معترف شدند و در تشریح شگرد خود در استفاده از این سایت‌ها اظهار داشتند: با بررسی کالا‌های با ارزش در سایت‌های فروش و انتخاب کالای مورد نظر با پیشنهاد قیمت مناسب با فروشندگان تماس گرفته و جهت اعتماد بیشتر فروشندگان با همکاری خانمی بنام سمیرا (۳۰ ساله) آنان را به مکانی خلوت می‌کشاندیم و یا در ساعات پایانی شب با نرم افزار موبایل بانک اقدام به تراکنش بصورت ناموفق نموده و فروشنده نیز ناگزیر کالا را به ما تحویل می‌داد.
با معرفی سمیرا از سوی متهمین به عنوان همدست، با هماهنگی مقام قضائی مخفیگاه سمیرا شناسایی گردید و متهمه در همان لحظات نخست دستگیری به همدستی با نوید و سعید اعتراف نمود.
با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی ۲۰ مالباخته شدند که بدین شیوه از آنان کلاهبرداری شده است. در تحقیقات صورت گرفته از یکی مالباختگان وی اظهار داشت: قصد داشتم یک دستگاه تلفن همراه … را از طریق انتشار آگهی در اینترنت به فروش رسانم. در همان روز اول نشر آگهی، ۱ مرد و ۱ خانم جوان با ظاهر متشخص و آراسته پس از هماهنگی تلفنی، در ساعات پایانی شب به درب منزل اینجانب مراجعه کرد و با پیشنهاد قیمت مناسب برای خرید گوشی اظهار نمود که وجه مورد نظر به میزان چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را از طریق نرم افزار موبایل بانک پرداخت خواهد نمود. متعاقبا با اخذ شماره کارت عابربانک اینجانب و نمایش رسید انتقال وجه جعلی، در صفحه نمایشگر تلفن همراهش بگونه‌ای وانمود کرد که وجه مذکور به حساب بنده واریز شده است. در پی عدم وصول پیامک واریز وجه برای بنده، این شخص مدعی شد که به علت تعطیلی بانک‌ها و ساعات پایانی شب بعضا انتقال وجه تا دو ساعت زمان می‌برد.
در ادامه‌ی همین مانور متقلبانه این شخص با اپراتور بانک تماس گرفت که مرد جوانی به عنوان اپراتور بانک ضمن تأیید کسر وجه از حساب این شخص اظهار نمود که به علت قطعی سیستم‌ها ممکن است واریز وجه به حساب مقصد حداکثر با دو ساعت تاخیر انجام شود. نهایتا با توجه به ظاهر موجه آنان اعتماد کرده و گوشی تلفن همراهم را در اختیار وی قرار دادم که با توجه به عدم وایز پول در زمان مقرر، در اول وقت اداری به بانک مراجعه کرده و متوجه شدم افراد یاد شده کلاهبردار بوده اند “.
سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر¬گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به کلاهبرداری بیش از ۱۰۰ میلیون تومان بدین شیوه از شهروندان، به منظور کشف دیگر جرایم ارتکابی، متهمین با صدور قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند و تحقیقات جهت شناسایی سایر جرایم متهمین و همچنین سایر شکات و مالباختگان احتمالی کماکان در دستور کار تیم مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید کوچک‌ترین اشتباه آمریکا نفت را ۲۰۰ دلار می‌کند

در حالی که تنش‌ها در منطقه خاورمیانه بالا گرفته است، برخی از کارشناسان بازار نفت معتقدند که وقوع هرگونه درگیری […]

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]