دانلود آهنگ جدید دانشجویان معترض جلسه سخنرانی مایک پنس را ترک کردند

rahil آهنگ

معاون رئیس جمهور آمریکا در حالی به ایراد سخنرانی در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاهی در ایالت زادگاهش پرداخت که دهها تن از این دانشجویان فارغ التحصیل، در اعتراض به سخنرانی او و سیاستهای دولت ترامپ محل را ترک کردند.

به گزارش ایسنا، به نوشته پایگاه نیوزویک، این اقدام اعتراضی بعد از آن صورت گرفت که دانشجویان این دانشگاه به نام “دانشگاه تیلِر” و همچنین اعضای یک گروه محلی واقع در ایالت ایندیانا، توماری را در اینترنت به منظور ممنوع ساختن سخنرانی مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه به راه انداخته و اظهار نگرانی کردند این سخنرانی می‌تواند تأیید سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تلقی شود.
در عین حال بسیاری از کسان دیگری هم که در جلسه سخنرانی مایک پنس در جشن فارغ‌التحصیلی حضور داشتند به نحو دیگری اعتراضشان را به مایک پنس اعلام کردند. آنها علامت‌هایی را با نوشته “من هم تیلِر هستم” به نمایش گذاشتند تا این پیام را منتقل کنند که این دانشگاه میزبان مجموعه متنوعی از دیدگاههاست که در عین حال بسیاری از آنها مغایر با مواضع دولت هستند. بالغ بر 10000 نفر تومار اینترنتی مطرح شده برای ممنوع ساختن سخنرانی مایک پنس در جشن فارغ‌التحصیلی این دانشگاه را امضا کردند. با این حال برآورد شد که در زمان این سخنرانی حدود ۵۰۰ دانشجو مکان سخنرانی را ترک کردند.
این یکی از موارد اعتراض به یکی از اعضای دولت ترامپ آن هم در یک ایالت حامی او محسوب می‌شود. در این تومار نوشته شد: دعوت از معاون رئیس جمهور مایک پنس به دانشگاه تیلِر و دادن تریبون به او برای طرح دیدگاه‌های سیاسی خود سبب خواهد شد که دانشکده‌ها، کارمندان و دانشجویان و اساتید دانشگاه ما در سیاست‌های دولت ترامپ – پنس همدست شوند در حالی که به اعتقاد ما این با آموزه‌های مسیحی محبوب دانشجویان این دانشگاه متضاد است.
با این حال این اعتراض چالشی برای سخنرانی مایک پنس درست نکرد. او در سخنرانی خود در این دانشگاه مسیحی در خصوص اهمیت آزادی مذهب صحبت کرده و از فارغ‌التحصیل‌ها خواست تا اعتقادات قدرتمند خود را در مواجهه با اذیت و آزار دیگران حفظ کنند.
مایک پنس در سخنرانی خود گفت: من به شما قول می‌دهم که ما همواره از آزادی مذهب و حق حیات هر آمریکایی و حق او برای آموزش و ایمان مذهبی بر اساس فرمان وجدان حمایت کنیم.
این سخنرانی مایک پنس شباهت زیادی به یک سخنرانی دیگر او داشت که روز شنبه در یک دانشگاه مسیحی دیگر به نام “دانشگاه لیبرتی” ایراد شد.
این دانشگاه رابطه نزدیکی با دولت ترامپ و رهبران محافظه کار در آمریکا دارد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید جلیلی: هر تحریم آمریکا را رفتار جنگی تلقی می‌کنیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا به مثابه جنگ نظامی علیه مردم ایران است، گفت: […]

دانلود آهنگ جدید تنش‌ تهران‌و واشنگتن موجب غفلت از داعش نشود

رئیس‌جمهور عراق در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی از افزایش تنش‌ها بین ایران و آمریکا ابراز نگرانی کرد و هشدار […]

دانلود آهنگ جدید اولین تصاویر از دیدار امشب شاعران با رهبرانقلاب

شاعران کشورمان، طبق سنت هر ساله، همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار […]