دانلود آهنگ جدید خبر دو رسانه عربی: توافق برانکو با الاهلی مصر!

rahil آهنگ

همین چند روز پیش بود که برانکو گفت: پیشنهاد‌های جدیدی به دستش رسیده و حالا مصری‌ها او را به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری الاهلی معرفی کرده‌اند.
به گزارش ورزشی، یک سایت اماراتی البته پا را فراتر گذاشته و ادعا کرده که آن‌ها حتی به توافق اولیه هم رسیده‌اند، اما شاید نمی‌دانسته که یک فصل دیگر از قرارداد مرد کروات با پرسپولیس باقی مانده و او جز با توافق و جلب رضایت باشگاه، نمی‌تواند برود. تنها دو بند در قرارداد ایوانکوویچ آمده که به او اجازه‌ فسخ می‌دهد: اول اینکه از یک تیم‌ملی پیشنهاد داشته باشد و دوم، پرداخت نشدن پول قراردادش. در غیر اینصورت، تنها توافق با پرسپولیسی‌ها به او اجازه‌ی رفتن می‌دهد. با این حال برانکو آنقدر به خبر توافقش با الاهلی واکنش نشان نداد تا باشگاه مجبور به تکذیب شد.
شایعه‌ قطع همکاری برانکو و پرسپولیس آنقدر تکراری شده که دیگر متعجب‌مان نمی‌کند. حتی جذاب هم نیست شنیدنش وقتی می‌دانیم بدون پاسخ کلامی هم تکذیب خواهد شد. شاید حتی نیازی نباشد به یادآوری یک سال باقی‌مانده از قرارداد مرد کروات که جز با توافق، نمی‌تواند پرسپولیس را ترک کند. او البته گفته بود که چند پیشنهاد جدید به دستش رسیده، اما از باشگاه‌های خواهانش در کرواسی، چین، ازبکستان و مصر نامی نبرد تا اینکه خودِ مصری‌ها علاقه‌شان به همکاری با او را فاش کردند.

درست همان موقعی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تمدید طولانی‌مدت قرارداد مرد کروات می‌گفت، سایت القاهره ۲۴ ادعا کرد که الاهلی مصر نام برانکو ایوانکوویچ را هم در فهرست گزینه‌های جانشینی سرمربی اروگوئه‌ای خود نوشته است: «باشگاه الاهلی در اندیشه انتصاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان جانشین سرمربی اروگوئه‌ای خود مارتین لاسارتی است.»
این سایت سپس در تکمیل گزارش خود در مورد رقبای سرمربی پرسپولیس نوشته: «البته برانکو در حال حاضر تنها گزینه سران باشگاه الاهلی نیست و این احتمال وجود دارد که مقامات این باشگاه بار دیگر به سراغ خوان کارلوس گاریدو سرمربی اسپانیایی پیشین خود که در حال حاضر هدایت تیم العین امارات را بر عهده دارد، بروند. کسی که گزینه مورد اعتماد محمود الخطیب، رئیس باشگاه هم هست. قاهره ۲۴ در همین حال از طریق منابعی مطلع شده که زوران مامیچ، بازیکن سابق تیم الهلال عربستان و سرمربی سابق تیم العین امارات هم جزو دیگر گزینه‌های الاهلی برای جانشینی لاسارتی بوده است. با این حال وضعیت مالی قرارداد مامیچ به گونه‌ای است که او را از دسترس مصری‌ها دور نگه می‌دارد، زیرا این باشگاه سقف معینی برای استخدام سرمربی بعدی‌اش دارد.»
ادعای القاهره ۲۴ هنوز پاسخی نگرفته بود که ارم‌نیوز با تایید خبر پیشنهاد الاهلی، از توافق برانکو با این باشگاه مصری نوشت: «باشگاه الاهلی مصر به دنبال جذب برانکو ایوانکوویچ برای جانشینی مارتین لاسارته اروگوئه‌ای است و برانکو با توجه به اینکه قراردادی با پرسپولیس ندارد، موافقت اولیه خود را برای هدایت الاهلی اعلام کرده است. یکی از شروط مهم او این بوده که کادر فنی تیم الاهلی را خودش به صورت کامل مشخص کند.»
جالب‌تر وقتی است که این سایت اماراتی از قول یک منبع خبری در باشگاه الاهلی آورده: «این باشگاه توانسته رضایت ایوانکوویچ را برای حضور در اردوی پیش‌فصل خود جلب کند و این مربی کروات در پایان قراردادش با پرسپولیس، راهی مصر خواهد شد.» البته که پیشنهاد الاهلی که در فصل جاری در آستانه چهل و یکمین قهرمانی خود در لیگ مصر قرار گرفته، جذابیت‌های خودش را دارد، اما موضوع این است که برانکو ایوانکوویچ نمی‌تواند به قراردادش با پرسپولیس پشت کند. می‌تواند، اما شرط دارد. مثلا از یکی از تیم‌های ملی پیشنهاد داشته باشد. یا حق و حقوقش سر وقت پرداخت نشود.
خارج از این دو شرط، سرمربی پرسپولیس تنها در صورت توافق با باشگاه است که می‌تواند برود. یعنی با پرداخت خسارت، رضایت باشگاه پرسپولیس را بگیرد و قراردادش را فسخ کند. با این حال او خبر مذاکره و حتی توافقش با الاهلی را که برای باشگاه تهدید به حساب می‌آید، تکذیب نکرد و زحمت آن را انداخت گردن مدیر رسانه‌ای پرسپولیس که به سایت رسمی این باشگاه گفته: «پس از جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و السد آقای برانکو را دیدم و اتفاقا این خبر را به ایشان نشان دادم. او خندید و گفت: من مدت‌ها قبل پیشنهادی از یک تیم مصری دریافت کرده بودم که الاهلی نبود. از طرفی ما اصلا صحبتی نداشتیم که توافقی در کار باشد.»
خلاصه به هر زوری بود، باشگاه خبر جدایی ایوانکوویچ را از زبان او تکذیب کرد. همان‌طور که آقای مدیرعامل شایعه‌ی سرمربیگری‌اش در تیم‌ملی را د. روغ خوانده بود: «چهار پنج ماه است که داریم به این شایعه‌ی دروغ پاسخ می‌دهیم. چقدر باید بگویم که برانکو به تیم‌ملی نمی‌رود؟ در این رابطه هیچ مذاکره رسمی و غیر‌رسمی‌ای با باشگاه پرسپولیس انجام نشده و چیزی که در مورد حضور برانکو در تیم‌ملی می‌گویند، اصلاً صحت ندارد. خدا کند ویلموتس زودتر سر کارش مستقر شود تا ما هم از این سوال‌ها راحت شویم.»

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]