دانلود آهنگ جدید حسین‌رضازاده بنفع‌چه‌کسی ازانتخابات کنارمی‌کشد؟

rahil آهنگ

«حسین رضازاده به نفع من کنار می‌کشد!» این ادعای سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری است که مدعی است رضازاده قبل از رای گیری به نفع او در انتخابات ریاست وزنه برداری کنار می‌رود.
به گزارش ورزشی، هنوز زمان انتخابات فدراسیون وزنه برداری مشخص نشده، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که رقابت اصلی بین کدام یک از کاندیدا‌ها باشد.  کوروش باقری و حسین رضازاده که همواره در یک جبهه بودند و هر ۲ نفر هم در این دوره ثبت نام کرده اند، احتمالا به زودی ائتلاف خواهند کرد.

با اینکه تصور این بود رضازاده نامزد نهایی از این طیف خواهد بود و می‌خواهد برای بازگشت به صندلی ریاست تلاش کند، کوروش باقری سرمربی سابق تیم ملی ادعا کرده قرار است رضازاده به نفع او کنار برود. باقری در این باره گفته است: «حسین رضازاده تا این لحظه که تصمیم دارد به نفع من کنار رود. اگر قبلا هم اینطور بوده به این دلیل است که هدف من کمک بوده. رضازاده خودش هم خواسته که من همیشه کمکش کنم. بعضی همیشه می‌پرسند فرض کنید شما رئیس شوید، رضازاده باز هم در سیستم است؟ من جواب می‌دهم نه حسین بلکه بهداد، سجاد و … اگر خودشان بخواهند، یک رئیس فدراسیون باید دیوانه باشد که از آن‌ها استفاده نکند.»

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]

دانلود آهنگ جدید خبر دیدار ظریف و سناتور آمریکایی تایید شد

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل دیدار ظریف با دایان فینشتاین سناتور مطرح آمریکایی را تأیید کرد. به گزارش «تابنام» […]

دانلود آهنگ جدید واکنش تخت روانچی به سخنان سخیف ترامپ

سفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل گفت: اصرار ترامپ به استفاده از ادبیات توهین آمیز علیه ملت ایران […]