دانلود آهنگ جدید جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شد؟

rahil آهنگ

با پایان فصل باید شاهد تغییرات زیادی در ترکیب استقلال باشیم.
به گزارش ورزشی، سپری کردن یک فصل دیگر بدون کسب جام باعث شده که آینده چندین بازیکنان فعلی استقلال هم در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. احتمال جدایی بعضی از کهنه کاران تیم وجود دارد. خسرو حیدری خداحافظی کرده تا بعد از سال‌ها از استقلال جدا شود و به نظر می‌رسد که مهدی رحمتی هم در آستانه جدایی قرار دارد. علاوه بر این دو بازیکن، بعضی ستاره‌های جوان استقلال هم در پایان فصل از استقلال می‌روند.
انتقال اللهیار صیادمنش به ترکیه قطعی شده و گفته می‌شود که احتمال دارد که مهدی قائدی هم به فروش برسد. همچنین احتمالا محسن کریمی که بیشتر مصدوم بوده و فرصت زیادی برای بازی نیافته، از جمع آبی پوشان جدا می‌شود. احتمال جدایی فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری هم که مانند کریمی این فصل کمتر فرصت بازی یافتند، وجود دارد. علاوه بر این بازیکنان، فروش طارق همام به دلیل حاشیه سازی هم در دستور کار مدیران باشگاه استقلال است.

همچنین در خط حمله هم ترافیک بازیکن باعث شده که احتمال فروش یک یا چند مهاجم مطرح باشد که منشا با توجه به آمار بسیار ضعیف گلزنی اش تقریبا کار خود را تمام شده می بیند. در این میان نام منشا و مرتضی تبریزی بیش از دیگر بازیکنان مطرح است و این احتمال وجود دارد که یکی از این دو مهاجم یا حتی هر دو به فروش برسند تا شاید حتی جای خالی برای خرید یک مهاجم جدید فراهم شود. نکته مسلم این است که احتمالا تعداد زیادی از بازیکنان فعلی برای فصل آینده جایی در لیست استقلال نخواهند داشت.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]

دانلود آهنگ جدید توفان ایالات مرکزی آمریکا را ویران کرد

دور جدید توفان، ایالات مرکزی آمریکا را در نوردید که در پی آن بسیاری از منازل و زیرساخت‌های آن‌ها ویران […]