دانلود آهنگ جدید توزیع کالای اساسی به وسیله کوپن انجام شود

rahil آهنگ

یک عضو کمیسیون حقوقی ــ قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که توزیع کالاهای اساسی زجر آور و موجب مشقت مردم است، گفت‌: این توزیع کالاها باید به وسیله کوپن انجام شود.
به گزارش «» به نقل از ‌ایسنا، محمد کاظمی، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز (یکشنبه‌) مجلس شورای اسلامی در تذکری به رییس جمهور، گفت‌: سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد. محقق شدن این شعار لوازم و مقدماتی دارد که مهم‌ترین آنها بانک‌ها هستند. امروز تولید ما به شدت درگیر مسائل بانکی است و تولید کنندگان به دلیل صدور اجراییه توسط بانک‌ها یا در زندان هستند یا فراری هستند و یا این که واحدهای تولیدی آنها متوقف شده است. لازم است که این موضوع در هیات دولت مطرح شود تا برای پرداخت تسهیلات دریافتی مهلت دو ساله ایجاد شود و پرداخت‌ها به تعویق بیفتد.
این عضو کمیسیون حقوقی ــ قضایی مجلس شورای اسلامی بیان‌ کرد: مجلس شورای اسلامی تا ۱۴ میلیارد دلار به کالاهای اساسی اختصاص داد. این کالاها نیز وارد می‌شود، ولی سیستم توزیع آنها زجرآور است و برای مردم ایجاد مشقت می‌کند. مجلس شورای اسلامی که به شما اختیار داد پس توزیع کالاهای اساسی را به وسیله کوپن انجام دهید تا خانواده‌ها برای دریافت چند کیلو قند و شکر یک صبح تا بعد از ظهر در صف نمانند و در آخر هم چیزی دریافت نکنند.
وی در پایان با اشاره مشکلات حوزه انتخابیه خود در تذکری به وزیر راه، اظهار کرد: از شما و همکارانتان تشکر می‌کنم. در خصوص تسریع در عملیات اجرایی جاده ملایر ــ آورزمان ــ نهاوند و انجام جاده ترانزیتی ملایر ــ بروجرد عاجلا اقدام شود. سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در بازسازی یخدان تاریخی “میرفتاح” که در سیل دچار مشکل شده است، اهتمام ورزد.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید یک کشته و ۶۰ زخمی در سانحه اتوبوس در آلمان

بنابر اعلام پلیس آلمان، ­بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس روز یکشنبه در نزدیکی لایپزیگ واقع در شرق آلمان، دستکم […]

دانلود آهنگ جدید مرگ یک جوان بر اثر صاعقه

بخشدار دیشموک شهرستان کهگیلویه از جان باختن یک جوان بر اثر صاعقه در این بخش خبرداد. به گزارش ایسنا، صفا […]

دانلود آهنگ جدید پسر عاشق پیشه با بنزین معشوقه‌اش را آتش زد

پسر مرد صراف، وقتی از سوی خانواده و دختر مورد علاقه‌اش طرد شد تصمیم به خودکشی گرفت، اما در این […]