دانلود آهنگ جدید ترامپ بازهم ازمقامات ایران خواست با او تماس بگیرند

rahil آهنگ

رئیس جمهوری آمریکا در حالی که عازم سخنرانی برای یک گردهمایی انتخاباتی خود بود گفت: اگر ایران می خواهد برای یک توافق جدید مذاکره کند، تنها زمانی که آماده هستند تماس بگیرند.
به گزارش «» به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران هم از تهدید علیه ایران استفاده کرد و هم وانمود کرد که خواستار مذاکره با ایران است.
دونالد ترامپ در توئیت امروز خود هم افزوده بود: این فقط ما نیستیم که خواهان مذاکره باشیم. رسانه‌های جعلی بدون هیچ‌گونه مدرکی مدعی هستند که تنها ما در پی مذاکره هستیم.
مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها در پاسخ به این اظهارات ترامپ یادآور شده اند آنکه میز مذاکره را ترک کرد، دولت آمریکا بود و آنها هستند که باید به این میز بازگردند.
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد هم در این زمینه اظهار کرد تمایل برای گفت وگو با سیاست فشار حداکثری در تناقض است. ایران تحت اجبار، ارعاب و تهدید را نمی پذیرد.
ترامپ که در مصاحبه روز گذشته خود با فاکس نیوز گفته بود، به دنبال جنگ با ایران نیستم و من کسی نیستم که بخواهد جنگ دیگری را آغاز کند، در اظهارات امروز افزود: اگر ایران کاری(علیه آمریکا) انجام دهد، بزرگترین اشتباه را مرتکب شده است.
رئیس جمهوری آمریکا در حالی که هیچ نشانه ای از طرح ایران برای انجام هرگونه اقدام علیه آمریکا یا منافع آن ارائه نداد، اظهار کرد: اگر ایران به نیروها یا متحدان آمریکا حمله ای انجام دهد، با نیروی بزرگی مواجه خواهند شد.
ترامپ روز گذشته هم در یادداشت توئیتری ایران را تهدید به نابودی کرد که این مساله به عنوان تهدید به نسل کشی، مورد توجه جامعه بین المللی قرار گرفت.
اما در گفت و گو با فاکس نیوز گفت که او قصد جنگیدن ندارد و این صاحبان مجتمع های صنعتی نظامی هستند که می خواهند وارد جنگ شوند و اجازه نمی دهند نیروهایش را از سوریه خارج کند.
اگرچه ترامپ در این گفت و گو اشاره ای به وتوی قطعنامه کنگره آمریکا برای قطع حمایت از سعودی در جنگ یمن و همچون انعقاد ۴۰۰ میلیارد دلار قرارداد فروش سلاح به سعودی ها سخن نگفت اما نشان داد که از طرف دیگران تحت فشار قرار دارد.
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این باره نوشت: دونالد ترامپ به درستی از «مجتمع نظامی- صنعتی» که ایالات متحده را به سوی جنگ های همیشگی می‌راند، اعلام انزجار می‌کند. ولی اینکه به «تیم ب» اجازه داده شود دیپلماسی را از بین ببرد و همدستی در جنایات جنگی – با دوشیدن قصابان مستبد از طریق فروش عظیم تسلیحات – هیچ نتیجه‌ای جز تقویت همین مجتمع ندارد. وقت آن نرسیده که لجنزار را تخلیه کنید؟

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید آخرین وضعیت استیضاح ترامپ از زبان نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه گفته هر گونه اقدام برای استیضاح رئیس‌جمهور این کشور در حال حاضر ناپخته است. به […]

دانلود آهنگ جدید ملت دشمنان‌را در‌جنگ‌اقتصادی پشیمان می‌کند

رئیس جمهور گفت: دشمنان فشار می‌آورند تا ما را از عزت و استقلال خود پشیمان کنند اما بار دیگر ملت […]

دانلود آهنگ جدید تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه

شرکت ملی نفتکش ایران درخصوص اظهارات مطرح شده در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد، درخصوص ارتباط […]