دانلود آهنگ جدید انهدام باند فیشینگی‌های ۱۰۰ میلیارد ریالی

rahil آهنگ

فرمانده انتظامی استان زنجان از انهدام ۵ باند فیشینگ با حدود ۱۰۰ میلیارد ریال برداشت غیر مجاز توسط ماموران پلیس فتا شهرستان خدابنده خبرداد.سردار رحیم جهانبخش اظهار داشت: در پی وصول چند فقره شکوائیه مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی شهروندان، شناسایی و دستگیری عاملان در دستور کار پلیس فتا شهرستان خدابنده قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی تراکنش‌های بانکی، یک باند فیشینگ در شهر “قیدار” شناسایی شد، گفت: در ادامه تحقیقات و بررسی‌های بیشتر طی ۴ عملیات پلیسی، دیگر باند‌های فیشینگ، پولشویی، خروج ارز و تبلیغات غیراخلاقی در استان‌های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، ۱۷ نفر در این رابطه دستگیر و به پلیس فتا خدابنده انتقال داده شدند.
سردار جهانبخش ادامه داد: در بازرسی از محل استقرار اعضای این باندها، ۴۵ دستگاه تلفن همراه، ۶ دستگاه رایانه، ۳۰ قطعه سیم کارت بی نام نشان، ۴۵ عدد کارت بانکی، ۱۵۰ گرم طلا و ۱۸۰ میلیون ریال پول نقد کشف شد.
فرمانده انتظامی استان زنجان در خاتمه با اشاره به اینکه مال باختگان در این پرونده از سراسر کشور هستند، گفت: در این پرونده، بیش از ۳ هزار کارت بانکی مورد فیشینگ واقع شده و حدود ۱۰۰ میلیارد ریال برداشت‌های غیر مجاز انجام شده است که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید جلیلی: هر تحریم آمریکا را رفتار جنگی تلقی می‌کنیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا به مثابه جنگ نظامی علیه مردم ایران است، گفت: […]

دانلود آهنگ جدید تنش‌ تهران‌و واشنگتن موجب غفلت از داعش نشود

رئیس‌جمهور عراق در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی از افزایش تنش‌ها بین ایران و آمریکا ابراز نگرانی کرد و هشدار […]

دانلود آهنگ جدید اولین تصاویر از دیدار امشب شاعران با رهبرانقلاب

شاعران کشورمان، طبق سنت هر ساله، همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار […]