دانلود آهنگ جدید انفجار در خیابان اشرفی اصفهانی

rahil آهنگ

آتش‌سوزی در یک مغازه تعویض روغنی در خیابان اشرفی اصفهانی منجر به تخریب این مغازه شد و تا کنون یک نفر در زیر آوار پیدا شده که جان خود را از دست داده است.
به گزارش مهر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱۳:۲۱ ظهر امروز حادثه انفجار در خیابان اشرفی اصفهانی نرسیده به خیابان جلال آل احمد به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.
ملکی افزود: به محض رسیدن به محل مشاهده شد که در یک منزل مسکونی چهار طبقه در قسمت جنوبی حیاط، مغازه‌ای به وسعت حدود ۲۰ متر با کاربری تعمیر خودرو و تعویض روغن وجود داشته که یک زیرزمین هم به همین متراژ و وسعت داشته است و لوازم یدکی همان مغازه در آن بود.
وی ادامه داد: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند این مغازه دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود. مغازه به طور کامل تخریب شده و حتی دیوار بین مغازه و ساختمان چهار طبقه بغلی هم تخریب شده بود.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود: دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه پراید و یک دستگاه سمند هم دچار آتش‌سوزی شده بود که سریعاً خودروها به بیرون انتقال داده شدند. آتش‌نشانان همزمان با ایمن سازی مشغول خاموش کردن آتش شدند و خیلی سریع موفق شدند آتش را خاموش کنند اما با توجه به این که سقف مغازه، دیوارهای اطراف و همچنین کف مغازه و سقف زیرزمین کاملاً تخریب شده احتمال این که کسانی در زیرزمین بوده و زیر آوار باشند باعث شد که نیروها مشغول آواربرداری شوند.
ملکی اعلام کرد: با توجه به این که ستون‌های سقف روی آوار قرار گرفته و کوچک‌ترین بی احتیاطی می‌توانست منجر به بحرانی‌تر شدن وضعیت آوار شود آتش‌نشانان با احتیاط کامل مشغول آواربرداری هستند و لحظاتی قبل موفق شدند یک نفر را از زیر آوار خارج کنند.
به گفته وی فردی که از آوار خارج شده یک مرد بوده که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شده جان خود را از دست داده است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در پایان گفت: نیروها همچنان مشغول به کار هستند تا زمانی که آواربرداری به طور کامل انجام بپذیرد و اگر کس دیگری پیدا شود امیدواریم نیروها سریع به او دسترسی پیدا کنند و نجاتش دهند اما تا اینجا یک نفر از زیر آوار بیرون آمده که متأسفانه جان خود را از دست داده است.

شاید دوست داشته باشید: