دانلود آهنگ جدید اعلام رشته‌محل‌های جدید دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها

rahil آهنگ

اصلاحات و رشته محل‌هاي جديد صرفاً براساس سوابق تحصيلي برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذيرش سراسري برای مهر ماه سال 1398 اعلام شد.
به گزارش فارس، سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور اصلاحات و اعلام رشته محل‌های جدید صرفاً براساس سوابق تحصیلی برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش سراسری برای مهر ماه سال 1398 را اعلام کرد.
براین اساس، آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند برای ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.
با توجه به اینکه تقاضای برخی از موسسات آموزش عالی برای اعلام رشته‌های جدید، از سوی دفتر گسترش آموزش عالی در دست بررسی است، بنابراین جداول کدرشته محل‌های جدید آن موسسات به عنوان اصلاحات سری دوم، همزمان با شروع انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1398 (رشته‌های با آزمون)، در دهه سوم مرداد ماه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مشاهده آن رشته‌محل‌ها در صورت تمایل برای ویرایش مجدد رشته‌های انتخابی خود در آن مقطع زمانی اقدام کنند.
 

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید آخرین وضعیت استیضاح ترامپ از زبان نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پنجشنبه گفته هر گونه اقدام برای استیضاح رئیس‌جمهور این کشور در حال حاضر ناپخته است. به […]

دانلود آهنگ جدید ملت دشمنان‌را در‌جنگ‌اقتصادی پشیمان می‌کند

رئیس جمهور گفت: دشمنان فشار می‌آورند تا ما را از عزت و استقلال خود پشیمان کنند اما بار دیگر ملت […]

دانلود آهنگ جدید تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه

شرکت ملی نفتکش ایران درخصوص اظهارات مطرح شده در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد، درخصوص ارتباط […]