دانلود آهنگ جدید استقبال امارات ازتلاش آمریکا برای اجرای معامله قرن

rahil آهنگ

وزارت خارجه امارات متحده عربی بامداد چهارشنبه در بیانیه‌ای از برگزاری کنفرانس آمریکایی با موضوع ‘معامله قرن’ در بحرین استقبال کرد.
به گزارش «» به نقل از ایرنا، در بیانیه وزارت خارجه این کشور آمده است: امارات در کنار تلاش‌های بین المللی با هدف شکوفایی منطقه، تقویت فرصت‌های رشد اقتصادی و تقلیل شرایط سختی که بسیاری از مردم منطقه به ویژه مردم فلسطین در آن به سر می‌برند، قرار دارد.
بنا بر گزارش خبرگزاری رسمی امارات متحده عربی (وام)، وزارت خارجه امارات متحده عربی مدعی شده است که این کنفرانس آینده مردم منطقه را تضمین می‌کند و هدفی بلند برای برطرف کردن رنج‌های مردم فلسطین تشکیل می‌دهد.
این بیانیه درعین حال از برپایی کشور مستقل فلسطینی به پایتختی قدس شرقی حمایت کرده و افزوده است که امارات متحده عربی در این کنفرانس شرکت خواهد کرد و هیاتی به این کنفرانس اعزام می‌کند.
آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که در روز‌های ۲۵ و ۲۶ ژوئن (۴ و ۵ تیر) نشست اقتصادی بین المللی در بحرین برای جذب سرمایه‌گذاری در اراضی فلسطین به عنوان بخش اول معامله قرن برگزار خواهد شد.
گفته می‌شود در این کنفرانس نمایندگان دولت‌ها، جامعه مدنی و سرمایه‌گذاران برای آغاز اجرای بخش اقتصادی معامله قرن شرکت خواهند کرد.
جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا پیش‌تر اعلام کرده بود که معامله قرن بعد از ماه رمضان اعلام خواهد شد.
شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مسؤول برجسته این رژیم گزارش داد که دولت آمریکا رسما از اسرائیل برای شرکت در کنفرانس اقتصادی درباره معامله قرن دعوت کرده است.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید کوچک‌ترین اشتباه آمریکا نفت را ۲۰۰ دلار می‌کند

در حالی که تنش‌ها در منطقه خاورمیانه بالا گرفته است، برخی از کارشناسان بازار نفت معتقدند که وقوع هرگونه درگیری […]

دانلود آهنگ جدید ظریف وارد پاکستان شد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور آسیایی شامگاه پنجشنبه برای دیدار با مقام […]

دانلود آهنگ جدید تبريک ترامپ به پیروزی حزب حاکم هند در انتخابات

به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صداوسيما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی به نارندرا مودی نخست […]