دانلود آهنگ جدید آیا استقلال منتظر شکایت و غرامت 20میلیاردی به شفر است؟

rahil آهنگ

حدود سه هفته از زمان تعلیق قرارداد وینفرد شفر، سرمربی آلمانی استقلال پس از شکست مقابل پدیده می‌گذرد. مدیران استقلال در این مدت فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی موقت تیمشان انتخاب کردند و در کنار آن پروسه انتخاب سرمربی آینده استقلال را هم آغاز کردند.
به گزارش ورزشی، با این حال موضوع عجیب درباره اقدامات مدیران استقلال، موضع منفعلانه آن‌ها مقابل وینفرد شفر و فسخ قرارداد او است. در این مدت هیچ مدیری از باشگاه استقلال صحبتی با شفر نداشته است و عجیب‌تر این که با وجود پایان لیگ برتر، هنوز تاریخی هم برای مذاکره برای فسخ قراردادش مشخص نکرده‌اند.
شاید باشگاه استقلال به این امید ، شفر را در بلاتکلیفی قرار داده که او به مرور از حضور در ایران خسته شود و تصمیم به ترک ایران بگیرد تا در صورت وقوع این اتفاق، یک برگ برنده برای فسخ قرارداد با این مربی آلمانی به دست بیاورند، اما این ترفند مانند یک شمشیر دو لبه است به این خاطر که بلاتکلیف گذاشتن شفر می‌تواند باعث شود که او مقابله به مثل کند و هیچ تخفیفی به استقلال ندهد.
در حال حاضر وینفرد شفر به همراه وکیلش در تهران حضور دارد و به نظر نمی‌رسد که فعلاً قصد ترک ایران را داشته باشد. به نوشته ایسنا استقلالی‌ها برای فسخ قرارداد او باید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار پرداخت کنند؛ مبلغی هنگفت که قابل چشم پوشی نیست. مدیران استقلال در حالی به دنبال انتخاب سرمربی آینده‌شان که بار‌ها روی خارجی بودن آن هم تاکید شده، هستند که هنوز تکلیف قرارداد شفر را مشخص نکردند و آن‌ها نمی‌دانند که دقیقاً چه مبلغی را باید به او پرداخت کنند.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید تنش‌ تهران‌و واشنگتن موجب غفلت از داعش نشود

رئیس‌جمهور عراق در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی از افزایش تنش‌ها بین ایران و آمریکا ابراز نگرانی کرد و هشدار […]

دانلود آهنگ جدید اولین تصاویر از دیدار امشب شاعران با رهبرانقلاب

شاعران کشورمان، طبق سنت هر ساله، همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار […]

دانلود آهنگ جدید آخرین آمار تلفات انفجار تعمیرگاه در غرب تهران

انفجار مهیب در یک تعمیرگاه در غرب تهران تاکنون سه کشته برجای گذاشته است. به گزارش «» به نقل از […]