دانلود آهنگ جدید آلمان: فشار حداکثری علیه ایران جواب نمی‌دهد

rahil آهنگ

وزیر خارجه آلمان موضع سخت آمریکا در قبال ایران را نادرست خواند و خاطرنشان کرد، اتحادیه اروپا بر خلاف ترامپ بر این عقیده است که استراتژی فشار حداکثری راه به جایی نخواهد برد.به گزارش «» «هایکو ماس» روز شنبه در گفتگو با روزنامه پاسائور نویر پرسه (Passauer Neuen Presse’) خروج یک جانبه واشنگتن از برجام را غیرقابل درک خواند و گفت: ‘اتحادیه اروپا به جای تشدید درگیری‌های لفظی، به گفتگو اعتقاد دارد’.
وی با بیان اینکه برجام مطمئن‌ترین راه برای ممانعت ایران از ساخت سلاح اتمی است، گفت: ایران بایستی به تعهدات خود در برجام بدون هیچ گونه کم و کاستی پایبند باشد و این موضوع قابل تغییر نیست.
آژانس بین المللی انرژی در ۱۴ گزارش خود با تاکید بر پایبندی ایران به برجام اذعان کرده است که ایران هیچگونه تخلفی نداشته است.
ماس با هشدار درباره شعله ورشدن درگیری‌ها در خاورمیانه افزود: در حال حاضر در سوریه و عراق شاهد درگیری‌هایی هستیم. هر تنش دیگری میتواند بر آتش این درگیری‌ها بیافزاید. ‘همه طرفین بایستی بر این خطر واقف باشند. ‘
ماس همچنین روز جمعه در دیدار با «سرگئی لاوروف» همتای روس خود در هلسینکی از دولت روسیه خواست تا تلاش‌های خود برای حفظ برجام را ادامه دهد.
وی در این دیدار گفت:: ‘روسیه به عنوان یکی از طرفین برجام میتواند مانع از خروج ایران از قرارداد هسته‌ای شود’.

شاید دوست داشته باشید:

دانلود آهنگ جدید حکم محرومیت زنان جنجالی درلیگ فوتبال صادرشد

کمیته انضباطی رای دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان […]

دانلود آهنگ جدید سیگار خطر سکته‌های مغزی متعدد را افزایش می‌دهد

گروهی از محققان چینی دریافتند استعمال سیگار خطر سکته‌های مغزی متعدد را افزایش می‌دهد. به گزارش ایسنا، محققان چینی بر […]

دانلود آهنگ جدید دانشگاههایی که بهترین عملکرد را در جذب هیئت علمی داشتند

دانشگاه‌هایی که عملکرد خوبی در رعایت تقویم زمانی جذب داشتند در جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و […]